Kto tu píše o vojne. Pripravujeme sa v celej Europe na možnosť, že Putinovi rupne v kouli.
Kto tu píše o vojne. Pripravujeme sa v celej Europe na možnosť, že Putinovi rupne v kouli.
Môžu si robiť kde chcú. Či sa bojíš napadnutia ? Neboj, poliaci nie sú rusáci, ktorí ti zaklamú do očí 10x.
Dobrý nápad, dúfam, že aj OSSR budeme z neho trochu ťažiť.
Akurát že neschopnú ala OĽANO. Taká ako Uhrík a tupoň Mazurek majú obsadiť ministerstvá ?
Nenašli sa nejaké padáky v lesoch ? Reku, či rusi nezhadzujú medvede letecky s diverzantským výcvikom.
Kto by ich presídľoval ? Ochranári ich po nociach lapajú ?
Ty máš rád akurát ruských psov.
A čo má byť, že teraz nelietajú ?
Buď rusákom stiahlo ritný otvor alebo sa na niečo pripravujú.
Rusák ohrozuje dronmi aj Europu.
Rusák ruší GPS v kaliningrade.
Ako ho napadli ce ukrajinu, koza blbá ?
Nebolo to náhodou opačne ?
Čo má BRICS spoločné s Putinovou agresívnou vojnou ?
V iráne američania nikdy nebojovali.
Vietnam, Kórea nebolo porušovanie medzinárodného práva.
Tam išli zastaviť agresívnych rozpísaných boľševikov. Ktorí žiadne právo nerešpektovali.
Tých tam treba hľadať lupou.
Až naprší a uschne.
Iste, hlavne keď má rôznych rozkladačov - slovensko, maďarsko, španielsko.
To nemyslíš vážne. Tie horiace rafinérie majú vplyv nula, celá nula prd.
Rusácke, tupina, rusácke.
To nebude malá doba oteplenia. Väčšinou sa oteľplovalo len na jednej pologuli a to o 1 až 1 a pol stupňa - bondov cyklus.
So zvýšeným množstvom CO2 a metánu sa bude posúvať klíma až do pliocénnej éry, možno miocénnej.
Toto je jedno z mála, kde Ficovi uznám, že má pravdu. Plošný zákaz spaľľovacích motorov v Europe je idiotina.
Europa emituje 6 percent CO2 v porovnaní s celým svetom.
Poriadne kopnúť do znižovania emisií musí kopnúť Čína, USA, India.
Odporúčame