Útoky rusáckych obrnených vozidiel skončia ako tie staršie. V ohni.
Útoky rusáckych obrnených vozidiel skončia ako tie staršie. V ohni.
do Fondu rozvoja Kurskej oblasti , odkiaľ poputujú peniaze na vojnu
Už aby ťa admin vyhodil.
To si píš, že má pravdu. Sadistický rusošváb.
Už ako keby, rusošváb. Vytešujete sa tri a pol roka a blábolili ste aj o páde NATO.
Ste takí uderenci, že aj kastrol má väčšie IQ.
Ukrajinci neposielajú deti do bojov.
To robia rusáci, ktorrí ukrajinské aj vlastné deti osprosťujú propagandou a militarizmom.
Ak niekto predkladá nereálne podmienky (ultimáta), tak to je Putin, resp, jeho kôň Lavrov.
Takže odteraz budú postupne vypínané aj ruské elektrárne.
Veď to sa deje na oboch stranách. Rusáci prijechajú na OTčkach , s tankami, dostanú od dronov a delostrelectva an pitchu a potom utekajú po svojich naspäť, pričom strácajú prilby.
V Číne vláda taktiež masívne dotuje , čo uzná za vhodné. To je taktiež zásah štátu.
Prestaň žvaniť, dobre vieš o čo sa kgbák snaží.
Ale keby ukrajiina prehrala , tak by sme ich mali na hraniciach. Fico už má pripravený pozývací list.
Vojna na Ukrajine sa nás veľmi týka, pretože rusák po víťazstve plánoval veľké rozširovanie ríše.
Len kvôli konfliktu na donbase sa neprerába ekonomika na vojnovú.
Rusák už teraz do EU vypúšťa drony, ruší GPS v europe a zaplavuje všetky kanály svojimi propagandistickými zvratkami.
Sú aj iné tekutiny ako energetické zdroje. Metanol napríklad.
Skús vyhľadať Power-to-Liquid .
Alebo plyny ako metán - Power-to-Gas .
Ale kde nesmierne čistú desttilovanú vodu.
Kľudne aj vodu z vodovodu.
Netreba platinové elektrody, titánové stačia alebo zliatiny železa a niklu.
Všade na svete je nejaká certifikácia a regulácia.
Vy budete hlavne uderení . Mladá generácia si poradí aj bez vás hejnárodných gluptákov s hodnotami ako alkoholizmus, nepotizmus, jánabráchizmus a korupčníctvo.
Len čo otrčíte brká.
liberáli, PS kári sú fašisti ktorí chcú rergulovať aj myšlienky ? Tebe drbe na hlavu už dlho pozerám.
A ten fuhrer ich potom zradil. Aj my sme prepojili svoj osud s osudom Nemecka a omnoho silnejšie.
V Poľsku prezident sa nedekoroval vojakov SS ako u nás.
Odporúčame