Jáj, pardon vo vašej alternatívnej realite je už Kyjev 2x dobitý a AFU nemá s čím ani kým bojovať.
Jáj, pardon vo vašej alternatívnej realite je už Kyjev 2x dobitý a AFU nemá s čím ani kým bojovať.
S korupciou by som pomlčal, v nej je rusácko ponorené až po krk . Od verchušky, cez priemysleníkov až po veliteľov.
Načo ti je dôkaz. Tebe stačia vidiny na oryhanej stene keď si pod parou.
Ale, vyhrážka ? Aby rusácko neskončilo zapálené a rozbité na kusy.
Upravia sa patrioty a bude to znova vyrovnané.
Jeden iskander - cena 3 miliony dolárov v prepočte.
Vatniku, kto je tu obeť ? Rusko bolo napadnuté, že z neho robíš obeť ?
Zajtra bude dobytý Kyjev či som niečo zmeškal ?
Môžeš mu aj oni spraviť radosť a definitívne vypadnúť z diskusií na pravde.
To si píš, že jej to pomôže. Rusák bude dostávať navštívenky.
Atomovú elektráreň sme si postavili sami, nie Rusko.
Ja mám z USA viacero vecí a najviac z Europy.
No nemôžu. Slovensko a mnoho iných štátov neuznalo samostatné kosovo. Okrem toho Kosovo sa zmenilo na samostatný štát, kdežto to čo robí rusko je anexia k vlastnému územiu.
O týždeň si rusi dajú do zákonov, že aj mesiac patrí Rusku.
Zdrap papiera je k čomu, keď to v realite nefunguje ?
Ty si doteraz spal ? Samozrejme že ukrajine USA od začiatku pomáhajú.
A to si mylelei, že ukrajina do pár týždňov padne.
Rusácke báchorky o zástupnej vojne si nechaj pre svojich uderencov spolu s báchorkami o chazarocha , anglosasoch a ich večnej vojne protti paranoidnému rusku.
Česko je na tom grafe pred nami o stovky eur. Že by to bolo tým,že nevolili 4x neschopáka Fica ale pracovali na svojej budúcnosti ?
Omyl mužik, Fico mohol kúpiť časť EPH, mal na to príležitosť . Miesto toho kúpil stratovú SPP.
Tú si tam kedy videl ?
Ono sa bojuje pri maďarských hraniciach ?
Obávam sa o zrušenie maďarských volieb budúci rok.
Hej, vo svojich predstavách čo si maľujú tri a pol roka. Ako môže byť niekto tak tupý ako ty ragaňa ?
Odporúčame