To myslíš vážne alebo si robíš prdel ? Dajú sa nájsť správy a rozhovory s rusmi, ktorí z ruska poutekali.Desiatky videí o zatýkaní ľudí, čo si dovoili proti Putinovi prostestovať.
V skratke rusko je čistá despocia.
Netreba žiadne správy z markízy a pravdy.
Tak tu láskavo nemeľ hlody o nejakej demokracii v Rusku, lebo tam ju nikto 20 rokov nevidel.


