Ivanko, ty sa pozri na vaše rusácke trolie farmy a ako zamorujete diskusiu .sačkmi. Od vás som videl nápady na zatýkanie opozičných novinárov a nahlasujete adminovi čo sa vám nepáči, len taký hukot.
Vo vašej tuposti pindáte, že vy proruské krysi ste tí praví slovania a podobné bláboly.


