Ohromne vtipné, rusáčik.
Ohromne vtipné, rusáčik.
IZrael rozhodne nechce zlikvidovať palestínskych arabov. To by ich nemohol mať doma 2 miliony.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Izrael%C5%A1t%…
Chce zlikvidovať krysy z hamasu, ktorí sa schovávajú za ženy a deti.
Nepotrebujú tomahawky, majú svoje Flamiga.
Men sa husia kolaborantskí rusošvábi ktorí by najradšej zo slovenska spravilu ruskú guberniu.
Ešte viac sa mi hnusia svine, ktoré adorujú autokracie.
Protestuje proti tomu ako sa robí tá konsolidácia v praxi. Teoria nikoho nezaujíma.
Nech sa Fico láskavo nevyhovára na obligatorne výdavky, pretože zákony na rozšafné financovanie kdečoho pochádzajú aj od smeru. Na smerákov padá vina aj za rozbujnené úradníctvo.
Rusko nepotrebuje nové zdroje. Chce územia, nárazníkové pásmo a rozšírenie ríše, pretože tým si mastia ego, keď sú na tom ekonomicky nič moc a upadajú.
Nevadí im ani ukradnúť Ďalšie zdroje len preto, aby ich nedostali iní.
Tak američania predali svoje technologie aj boľševikom pred 100 rokmi.
A teraz mi napíš ako rusi / moskali uprednostňujú morálne hodnoty pred svojim imperializmom. Celý národ je na tom s hodnotami úboho, ale tvária sa že sú dobreže nie svätci. Vždy za svoju biedu, úpadky a mafiánsky korupčný systém pohotovo obviňujú druhých. Nedaj sa oklamať Blahovým divadielkom v Moskve.
To rozumní ani netvrdia ale bez ruských zdrojov sa zaobídeme.
Presne tak, začne sa plyn vo veľkom nahradzovať za iné tepelné zdroje.
U nás máme mnoho nevyužitých rezerv napríklad v geotermálnom teple. Solárne panely sú len v začiatkich, Tepelné čerpadlá.
Navyše sa dlhodobo otepľuje.
Ja ti môžem vypísať, čo všetko majú na svete na svedomí rusáci a hlavne u nás. Ale teba to nezaujíma.
Bude po tranzite, ktoreého zisky idú stejne Křetínskému.
https://e.dennikn.sk/4587849/kretinsky-s-tka…
A možno aj FIcovi na tajné kontá.
Vieru v ruské zlo nenaruší po tom čo sa deje nič, pretože sú to ideologiou zblbnutí fanatici.
Nejde o šťastie, ideo o to, aby europske peniaze nekončili v ruských pazúroch.
Nech sa investuje do energetiky v europe. Je dosť rezerv, ktoré sa nevyužívajú.
Budú sa staviať nové jadrové elektrárne - v poľsku, fínsku, švédsku, británii, možno francúzku.
Len škoda, že nemec a rakúšan sú takí zabllšení fanatici , 25 elektrární vypnúť kvôli ideologii je na psychiatra.
To ma vôbec netrápi. Dostali varovanie odo mňa a nedali si povedať. Jedna ženščina mi písala - vraj budem pozerať ako to tu Matovič vyčistí. No pozeral som nielen na čistenie ale aj hysáky a plačovky.
Ja mám v tomto čisté svedomie. Magorov a oportunistických zlodejov zo zásady nevolím.
O rok to našťastie skončí.
S vami je akurát Kiril, rusošváb. ten vám vybaví miestenku jedine do kotlov.
Progresívny klérofašisti ? No ty máš dosť, ti pekne ťahá na mozog po lobotomii.
Tí potomkovia passákov kráv to dotiahli až do kozmu, počítačom, jadrovým elektrárňam čo len pomaly doťahoval celý svet.
A celý čínsky úspech stál na pomoci USA, potom čo veľký kormidelník nakeroval Čínu na skalu.
Mizerne je vám preto,,že ustavične volíte smeáckych mafiánov. Užite si to až do umretia.
Odporúčame