:D Zasmejeme sa potom dva krát keď F-35ky rozsekajú alabugu na maderu.
:D Zasmejeme sa potom dva krát keď F-35ky rozsekajú alabugu na maderu.
A čírou náhodou cez Estonsko.
Motkali sa a čakali čo sa bude diať.
Litva demontovala posledné elektrické vedenia, ktoré ju spájajú s ruským Kaliningradom. Po synchronizácii s európskou rozvodnou sieťou si Vilnius nielen zabezpečuje energetickú nezávislosť, ale vysiela aj strategický odkaz: minulosť je za nami, budúcnosť Pobaltia je európska a Bielorusko je ďalšie na rade.
Treba ako varovanie rusákom, že si nemajú dovoľovať.
Putin, ty kedy navštíviš frontu pri Pokrovsku ?
Alebo pošli aspoň dvojníka.
Ku mne ? Skúsil by na mňa vyskakovať nejaký zmrdík a vzápätí by dostal kubotanom do držky.
Ja niečo o letectve viem, na rozdiel od tupej nány ako ty.
Viem že stíhačky nikdy nelietajú max týchlosťou a už vôbec nie, keď majú naložené zbrane. Kapiš ?
A že ich tu je. Niekedy mi diskusia pripadá ako hádka z hniezdon politrukov.
A potom budú nasledovať drony na rusko. A alabuga skončí v plameňoch.
Prečo by malo byť smiešne ? Ty sa tváriš akoby si všetku múdrosť pojedla.
Vieš govno ale ku všetkému sa vyjadruješ.
Možno napadnú a dostanú poriadne po chrape. To bude posledné čo ten krpatý kgbák v živote skúsi. Potom bude nasledovať občianska vojna v rusku.
To si kde nabral ? Peskov alebo Lavrov povídal ?
Pre teba, uderenec, tie drony leteli vzduchom a stíhačky ich lovili. Sú zaznameníé na PVO radaroch. Kapiš ?
Ach jaj. Ty vieš o sile NATO toľko, čo cap o pestovaní petržlenu.
O tom ako sa rozbehla výroba zbraní v europe vieš ešte menej.
Ruskí vojaci sú ohromne schopní. Prešlo tri a pol roka a stále sa motkajú 150 km od svojich hraníc.
Tie mierové holubice letiace na ukrajinské mestá vidíme každú noc. Aj Putinovu snahu o mier.
Napíš nabudúce ruský mir, to aspoň vieme čo znamená.
To máš od konašenkova ?
Keď nie sú argumenty, tak sa hodia aj posmešky, že ?
Len som zvedavý čo budeš kvákať, keď naozaj pošlú lietadlo k zemi.
To budú lietať vyhrážky a atomofky.
Nemôžeme za to , že si slepý a napáchnutý ruským mozgožrútom.
Raz ich nechali prejsť. Vrámci varovania. Ak to rusák spraví ešte raz, pôjde svinským krokom dolu.
Ruské lži a výhovorky nikoho nezaujímajú.
Odporúčame