Povahou rusákov a našich rusáčikov je všetko čo spáchajú banalizovať a vyviňovať sa so svojich činov. Taktiež posmešné .Nabudúce bez čakania sfúknite nejaké "zatúlané" migy a suchoje z oblohy, uvidíme tú reakciu . Ručanie ruskej verbeže a vyhrážky atomofkami západu tri krát obehne zemeguľu.
AtomoFky Matoviča sú len slabý odvar proti tomu rodeu, čo tu spustia.


