Vojnu vyvolal rusák, zapamätaj si to konečne.
Vojnu vyvolal rusák, zapamätaj si to konečne.
Na tvojom mieste by som o IQ pomlčal, tebe by neukázalo ani 60.
Kvôli ruským turistom to rozhodne nebolo, nebuď ješitný.
ste totálni debili a ty krpatic korunovaný
Zaočkovať sme sa dali a čo ?
Nože sa pochváľ vysvedčením posledného piateho ročníka osobitnej školy.
Čo nás je potom prečo to rusko robí ? Estonsko je zvrchovaná krajina, nech si to láskavo krpatý kgbák zapíše za uši. A nech nestrká do estonska svoj rypák.
Máš k rusku otrockú mentalitu, že sa potrebuješ pred nimi plaziť ?
Komunisti mali aspoň nejaké kádre, Fico má už len mašíblov a neschopákov.
Pre teba pár informácií - rusko stojí eknomicky pred veľkými problémami. A to povedie k porážke rusov. Dôjdu im dengi.
Bezpečnostnú krízu europa zažíva práve kvôli agresívnym rusákom.
Jooj, plky z ruského govnometu cz24news nám tu láskavo nepostuj.
To môžeš kopírovať rovno gebuziny od Blanára,
Ficove ovce, ja viem že vás nezaujíma ani vášho vodcu, kde bude táto krajina o 15 rokov.
Fico už bude na parádnom dôchodku lárifárikovať po svete a vy keďže ste väčšinou na dôchodku budete väčšinou už po smrti. Takže si chcete ešte užiť titanicu, keď nie na hornej tak aspoň na druhej palube.
Lenže vašou vinou potom odídu vaši mladí do česka a dnešní 50nici budú len smutne pozerať na dôchodkovú listinu.
Seniori ostrostení propagandou na infovojne a rozum ?
Skôr majú demenciu a fanatizmus.
Ešte veľký deemokrat Čarnogurský z ktorého sa stal rusák.
No neviem o tom, že by nám nejaká medzinárodnná zmluva prikazovala mať sviatky vtedy a vtedy.
Ukrajina už padla ? Už melie z posledného ? Koľký krát ?
Takže nabudúce bude vládnuť PS v koalícii.
Dúfam že budeš spokojný.
Mám veľmi dobré informácie na rozdiel od smerráckej ovce ako ty.
Fico sa nikdy do ekonomiky nerozumel, to je premisa, z ktorej treba vychádzať.
Je im to hlavne jedno. Ich ani Fica nezaujíma kde bude táto krajina o 15 rokov.
Fico už bude na parádnom dôchodku lárifárikovať po svete a terajší dôchodci budú väčšinou už na onom svete.
Mladí budú v česku a dnešní 50nici budú len smutne pozerať do przádnej misy.
bez problémov zrušia
Samozjrejme. Čo si myslíš, že chce mať niekto príčetný agresívnych rusákov na hraniciach ?
Rozdával starý šrot ktorý by aj tak šiel do múzea zanedlho.
A ten zvyšok bol závislý od ruských technikov. Takže vlastne urobil dobre, pretože za likvidáciu zbraní treba taktiež platiť.
Ako náhradu za ten šrot sme dostali:
250 milionov, ktoré blokuje Orbán
15 tankov
2 mantisy
160 ks JLTV vozidiel
zľavu na bojové helikoptery
Odporúčame