Takye este nezaklaplo ;-)
V clanku su dokonca styri cisla a to 13. a 14. a 0,0 a 0,25. Len to, aky je ten rast sme sa nedozvedeli.
Cim dalej mi je sympatickejsi ;-)
Neovladat pravopis to k tomu tliachaniu hovadin patri tiez?
To sproste nazyvanie Ivanom kazdeho, kto ti vysvetli, ako sa slusne povedane, hlboko mylis, to pomaha k niecomu? Poznas ten vyraz, ze zdochynajuci kon najviac kope?
Ale si predstav tu dilemu slnieckarov, ked nebudu vediet posudit ci je dobre alebo zle, ze nezerie deti ilegalnych imigrantov...
On citi potrebu. A tu potrebu vykonava dnes a denne.
Celkom nerozumiem, preco by mali byt nejake teroristicke utoky, ved kulturne obohacujuci doktori a jadrovi fyzici predsa nic tkeho nerobia nie? Alebo zeby bola pravda, ze nemecki zlocinci vystavili obyvatelov Nemecka nebezpecenstvu, pretoze spachali vlastizradu?
Osobne si myslim, ze na tom dokumente tajneho nebolo nic a taketo clanky konfabuluje Pluska a Novy cas.
No lenze aj inak: Rano clovek vstane, a musi sa dopravit na autobusovu stanicu, kde pocka na autobus, potom sa odvezie autobusom do mesta, ktore je vzdialene 50 km, tam pocka na hromadkovu dopravu a odvezie sa do prace, vecer pocka na hromadnu dopravu aby sa dostal na autobusovu stanicu, pocka na autobus, a vo svojom rodnom meste opat pocka na mestsku dopravu a dostane sa domov. Trva to tri az styri hodiny, namiesto 1,5 a ak nestihnes niektory spoj tak co potom. To predsa nema vyznam takto.
Bude to urcite uzasne vyhodne. Kolko vyjde cloveka pozicka v banke povedzme 5000 EUR? Nechje to 50 EUR mesacne. Ak si kupi ojazdene auto za 5000, tak pri 14,90 za hodinu prenajmu ho to auto vyjde 3,5 hodiny, povinne poistenie dalsiu pol hodinu mesacne, takze za 4 hodiny prenajmu tohto autamesacne mate pouzivane auto a mate ho poistene. Mne trva cesta z domu do kancelarie 20, takze 40 minut denne prejazdim, akbyislo len o cesti do prace a z prace, to su tri hodiny tyzdenne, 12 hodin mesacne. A teraz si to zoberte opacne. Ta banka, ktora vam dala uverna nakup auta, dostava od vas za jej 5000 tych 50 EUR mesacne. To ale ziska za 3,5 hodiny prenajmu toho auta. Takze presne ako tu uz bolo napisane, cielom je len urobit biznis pre velke korporacie a vy uz nebudete nic vlastnit. Vasa zivotna uroven bude daleko nizsia a istota spojena s vlastnictvom majetku sa rozplynie uplne.
A nezabudajme ani na Kasparova. No a pomaly sa nam uz teda zbiera tych 150 ludi, co sa dokaze v demokratickych mediach rozmnozit na desattisic ludi protestujucich v uliciach proti Putinovi. Nuz a co to je zaplatit 150 ludi a zopar medii, v mene demokratickeho rozkradania takej velkej a na suroviny bohatej krajiny ako je Rusko...
O tej luze ktora je lahko ovplyvnitelna, to dokazujes kazdy den.
Jasne, a pravda bude iba jedina, ta ktora vyhovuje Hillary Clintonovej a jej klike. Tie ostatne, tie budu dezinformaciami. A tomu to fasizmu budeme hovorit demorkacia.
Vies, uz ma zacinaju rozculovat hlupaci. Ty mozno vo svojej naivite a hluposti netusis, co znamena ochrana hranic. Ale prezradim ti, ze ked ta chytia ako prevadzaca, tak auto, v ktorom si viezol tych ilegalnych migrantov ti zhabu, bez ohladu na to, komu patrilo. Takze ano, po tom, ako tych ludi vylozia, tak tu lod je potrebne potopit bez nahrady. A tie sproste dristy o starych zenach a detoch si laskavo nechaj. Tomu mozno veria taki ako si ty. No a ked teda ten ilegalny utecenecec pride, tak ho treba za ilegalny vstup do krajiny zavriet na rok do basy,kde si odpracuje tu letenku, ktoru dostane na cestu domov. Nic viac a nic menej. Takze si nechaj ty laskavo svoje ubohosti. A ak uz citia taliani potrebu niekoho zachranovat, tak nech ich po nalozeni odvezu pekne naspat odkial prisli, nie do Europy.
Slovensko nepotrebuje u nikoho pochodit. My tu nie sme nesvojpravna gubernia, s ktorousi moze robit kto chce co chce. Nech sa laskavo Taliani postaraju o chranu hranic a dovtedy by mali ostatnym clenskym krajinam EU ONI PLATIT zato, ze ostatnym krajinam vratane Slovenska sposbuju svojou tupostou, lenivostou a banditizmom problemy, ktore by sme nemali, keby taliani robili to co maju.
Nie synak, to len volici Schwarzenberga zabijaju niekolko much jednou ranou. Jendak sa pokusaju svetu ukazat, ze nedokazu nic vymysliet sami ale zato sa dokazu velmi ucinne opicit po USA a jednak dokazuju, ze tak ako nimi volena politicka spicka, dokazu len stavat nerealne vzdusne zamky.
Odporúčame