A skusil papez vyzvat cirkev aj na to aby laskavo zaplatila dane z majetku? Lebo ono sa to celkom dobre rozdava zo statneho.
A skusil papez vyzvat cirkev aj na to aby laskavo zaplatila dane z majetku? Lebo ono sa to celkom dobre rozdava zo statneho.
Najskor cosi dristali o tom, ze dobrovolne tchto ludi prijmu. Ked sa tam dostanu, tak ich potom budu chciet nasilne rozmiestnit po celej Europe? Tak ked uz Nemecka vlada spadla na hlavicku, tak my este nie.
Vies, ludia su uz alergicki na bezduche taraniny v case, ked je situacia vazna. A tvoje prispevky su na zaplakanie. Tak sa necuduj.
No nieco to ma do seba. - no, mozno si celkom nepochopil co ma tento jeho koment do seba. Hovori o tom, ze sme pre nich presne to co syrcania - druhorada kategoria sluhov. Akurat syrcania budu este lacnejsi. A to je to co by si mal pochopit. Ze sa nemozeme na zapad spoliehat, pretoze oni s nami nikdy nehraju na rovinu. TAk preco by sme im mali donekonecna poklonkovat a pchat sa im do zadku, aby nas oni mohli vyuzivat. Na druhej strane je problem v tom, ze potom, ak by doslo k problemom, tak sa ukaze, aki su slovaci naozaj sikovni a co vsetko dokazu. A toho sa niektori boja. Bohuzial, budeme sa musiet starat o seba sami, lebo zapad ako sa zda, nas chce iba vyuzivat.
Ked pisal onehda dennik sme o aktivite nasich prepitujem osobnosti ktore sem pozyvaju polovicu afriky, tak sa mu podarilo publikovat aj adresu webovej stranky, ktora s tym suvisi. Dnes informoval o aktivite Vaclava Klausa proti ilegalnym imigrantom, ale samozrejme sa mu nepodarilo pri tej prilezitosti publikovat adresu. Pravde sa akosi nepodarilo o nej informovat vobec...
Takze tu je adresa: http://www.protiimigraci.cz/
Ako pani Mogheriniova, tato kriza sa nas naozaj tyka a to hlavne preto,ze si debilny taliansky narod nedokaze strazit svoje hranice. Ale preto, ze niekto nedokaze robit to co ma, nebude za to niekto iny platit. Na to treba velmi rychlo zabudnut.
Tomu never, po prvych desiatich, co by ich zozrali vrany po tom, ako by si ich postavil k muru, by si to ti ostatni rozmysleli. Ved cielom nie je postrielat polovicu vychodneho Slovenska, ale to, aby ti ludia vedeli, co maju robit...
Tak sa vratme k tvojim skvostnym myslienkam. Citujem: "Ako ich spravodlivo rozdelis, ake nebudu nejake kvoty?" A tak sa ta chcem spytat: Preco by sme si mali nejakych migrantov delit? Vychadzas zo slusne povedane velmi zlych predpokladov, pretoze utecenencka kriza nie je dosledkom nasho slobodneho rozhodnutia ci bdueme brat vsetkych alebo len niekoho alebonikoho. Je prejavtom neschopnosti zapadnych statov plnit ulohy, ktore stat ma a jednou zo zakladnych uloh je ochrana vlastnych hranic. nebude ochrana hranic, nebude stat. Ak to nevadi zapadnym degeneratom, tak ludom, ktori este dokazu rozmyslat, to vadi.
Riesenie je absolutne jednoduche. Ked paseraka chytia prvykrat, tak sa zhabe majetok jemu, jeho manzelke a vsetkym detom, vratane tych nemanzelskych. Ked ho chytia druhykrat, gulka do hlavy. Problem Europy je ale v tom, ze Europski politici su len banda tupych hovad, ktore ziadne problemy neriesia, len vytvaraju svojou existenciou.
Niekto tu napisal, ze Europa nedokazala ustrazit migranotv, ked prichadzali po stovkach a ked budu prichadat po statisticoch denne tak uz to neustrazi nikto. Takze to bude asi ta myslienka ako remen, ktrou vy nedokazete pochopit. Co si ludia myslia, ze ked sa v Afrike dovedia, ze Nemci vyhlasili ze prijmi milion utecencov, ze si povedia: Aky stastlivci, skoda ze sme to nevedeli? Nie, to co urobia je,ze si cih 100 milionov pobali kufre a hned na druhy den sa sem poberu. Dokazete to pochopit?
No uz som mal pocit, ze Lajcak konecne povie nieco v zaujem tohoto statu ale nepodarilo sa. O akych kvotach mozeme diskutovat? Tak ako spravne povedal, to ked hociktora krajina, alebo kreteni ako finsky premier pozvu jedneho utecenca, pride a nimi 1000 dalsich, lebo ich pozvali. Afrika ma 700 milionov obyvatelov. Som zvedavy, ci ma finsky premier tak velky dom. Lebo jeho hlupost taka velka je...
Ale nebudu to riesit recidivisti a psychopati, ktori si chcu udriet pretoze maju v hlave nas rate to zas nie.
A pri tom ty sa chces dozvediet ako ti je strasne zle a oni nie a nie...
Producenti bravčového mäsa čelia tvrdej konkurencii z veľkochovov v Dánsku a Nemecku, kde sú náklady na jeho výrobu oveľa nižšie. - preco je to tak? Ako to ze Nemci to dokazu lacnejsie ako francuzi?
Ale existuje aj nieco ako posmrtne skvrny a tie sa vytvoria velmi rychlo a nemyslim si, zeby mali zmiznut. Takze ako?
Treba si ale polozit zakldnu otazku. Preco to robia? V ci prospech toto ma byt?
Iba totalny hlupak sa neciti byt prislusnikom naroda, z ktoreho pochadza, to len aby si mal prehlad.
Odporúčame