Teraz už nie k meritu, ale k forme: Na internetovej diskusii sa nedá štekať, ani niekam z debaty utekať. Trochu sa uvoľni a rozlišuj medzi virtuálnym a reálnym svetom. Ja viem sám najlepšie, prečo to nemá význam. A mimochodom, pozrel som si tvojich pár ostatných príspevkov, a ani sa nečudujem, že ti môže imponovať Blaha. Všetci okrem teba (a podľa tvojich kritérií asi aj Blahu) sú tupci a primitívi, trollovia a tak. Je symptomatické, že Blahu obdivujú voliči LSNS.
Nazdar, alebo Na pláž! :)

