"Osobne ich oboch „nemusím“ a spôsob ich verejnej prezentácie názorov neschvaľujem, ale v slobodnej demokracii majú naň právo"
Vyhrážať sa niekomu zabitím je podľa teba názor...
"Osobne ich oboch „nemusím“ a spôsob ich verejnej prezentácie názorov neschvaľujem, ale v slobodnej demokracii majú naň právo"
Vyhrážať sa niekomu zabitím je podľa teba názor...
Upozornil Fico, ktorý okopíroval pre istotu celý videoklip z izraelskej kampane...
Isteže SAS áno, ale PS/SPOLU v parlamente nie je, nemá klub.
Dopekaný chlieb namiesto čerstvého. Malé pekárne likviduje minimálna mzda...
Čím viac výkričníkov, tým viac adidas. Ako správny troll.
Súdruh Bakoš môže pokojne napísať, čím je zjednotená koalícia. Eurofondami, väzbami na mafiu, strachom kvôli trestnému stíhaniu, nahrávkami?
(ale to nemá autor v zadaní)
Ty asi nie si príliš bystrý...Písal o parlamentnej opozícii.
V nadpise chýba dovetok - a súčasná koalícia len s fašistami z LSNS...
Takže stále nič? Nevadí, raz na to prídeš. (Ústava nehovorí o zamestnancoch, ale o občanoch)
Áno.
Rúhání nie je idiot, ktorý verí na konšpirácie, a tak akceptuje správy z prostredia obrany a bezpečnosti.
Ústava Slovenskej republiky v článku 37 v časti Hospodárske, sociálne a kultúrne práva zaručuje občanom právo na slobodné združovanie sa za účelom svojich hospodárskych a sociálnych záujmov a zaručuje právo na štrajk. Podmienky štrajku ponecháva na úpravu v zákonoch.
Štrajk nie je definovaný v našej legislatíve, ako hovorí ústava. To, čo ty omylom považuješ za ten zákon, je len zákon o kolektívnom vyjednávaní. (č. 2/1991 Zb). Buď taký dobrý, a nesnaž sa poučovať o niečom, o čom nič nevieš.
Štrajk nie je definovaný v našej legislatíve, ako hovorí ústava. To, čo ty omylom považuješ za ten zákon, je len zákon o kolektívnom vyjednávaní. (č. 2/1991 Zb). Buď taký dobrý, a nesnaž sa poučovať o niečom, o čom nič nevieš.
Upokoj sa. Nikto nebol nespokojný, súdruhovia najprv spochybňovali nálezy NKÚ.
Spokojní sú Fico, Počiatek, Choma, Vážny, atď...A peniaze plynú do daňových rajov.
Pletieš si pojmy a dojmy.
"Prácu možno teda zastaviť na pracovisku a to je tam..."
Ústava SR nehovorí ani o mieste, ani o spôsobe štrajku. Zákon, ktorý to má riešiť, naša legislatíva zatiaľ nemá.
Teba je škoda, nechceš sa uchádzať o nejakú významnú pozíciu?
Veď napíš Rúhánímu, že ho jeho vlastná bezpečnostná rada oklamala a v skutočnosti niektorí zlí Iránci "nasmerovali" lietadlo niekam, kam nemali, alebo tak niečo.
Odporúčame