Nikam nechodil, ty tárajko.
Nikam nechodil, ty tárajko.
To je teraz hit u jednoduchých v zelených tričkách, písali v Zjem aj Vlek alebo to máš len tak, z vlastnej hlavičky?
Isteže, veď si už dnes 2-3 krát napísal, že Kočner nie je obžalovaný. Máš prehľad si dobrý.
To áno, taký Danko vie čítať bez papiera.
Ja tiež pokojne môžem označiť niektorých členov LSNS za neonacistov, a neurobíš nič ani ty, ani žiadne orgány. To by totiž museli svoje detské izby urýchlene premaľovať a strhať z svoje "talizmany", podstúpiť plastické zákroky na odstránenie primitívnych obrázkov na tele - a samozrejme, rýchlo zrušiť všetky svoje účty na sociálnych sieťach a požiadať adminov, aby zmazali všetky ich reakcie.
Nikto netvrdí, že všetci, ale neonacisti v ĽSNS samozrejme sú.
Ako to súvisí s mojím príspevkom? Mňa nezaujíma, koľko voličov má aké vzdelanie, ja komentujem obhajobu vrahov a spochybňovanie dôkazov a hlavne - urážanie a zosmiešňovanie obetí a ich rodín v diskusiách pod článkami s touto témou. A že je v nich prevaha nezamestnaných voličov ĽSNS a dôchodcov, ktorí sa k nim v diskusiách hlásia, je jednoducho fakt. V reálnom živote ich snáď toľko nie je, treba len dúfať.
O tuposti, emóciách a nenávisti píšeš...Dobrá projekcia.
Čiže klasika - bezcharakterní sa navážajú do rodín obetí a ich obhajcov a spochybňujú dôkazy.
A toto je ten výkvet, toto je LSNS (väčšinou). Asi sa ale nemôžme čudovať, mentálne to ďalej nedotlačia...
Kočner je obžalovaný. Ak teda na súde nesedí ako prísediaci..
Čo ty na to, ako intelektuálny nesmerák?
Zabil, nezavraždil. To, že ty rozdiel nepoznáš, nič neznamená. A prestaň sa stále snažiť niekoho urážať. Nemáš na to.
Lipšic nikoho nezavraždil. Neoznačuj iných za hlupákov, keď máš také základné nedostatky vedomostí.
"Lebo Pán Kočner nie je obžalovaný najpv mu to treba dokázať...."
Samozrejme, že Kočner JE obžalovaný.
Z akej funkcie presne by mal Lipšic odstúpiť? To fakt nie si schopný normálne uvažovať?
Nemal ho kto a ako povoliť.
Štrajkovať môžeš aj ty, teraz. Ústava Slovenskej republiky v článku 37 v časti Hospodárske, sociálne a kultúrne práva zaručuje občanom právo na slobodné združovanie sa za účelom svojich hospodárskych a sociálnych záujmov a zaručuje právo na štrajk. Podmienky štrajku ponecháva na úpravu v zákonoch - tie neexistujú.
Politikárčenie? Kamionisti sa do parlamentu nechystajú, alebo máš iné informácie?
Len využívajú optimálny čas na dosiahnutie nejakých požiadaviek.
Slovensko je zvláštny štát. Expremiér aj súčasný premiér bohapusto tárajú, a niet tej autority, ktorá by to verejne oznámila občanom - napríklad v hlavnej spravodajskej relácii dňa.
NIE, súdruh Pellegrini, Slovenská republika NEMÁ zákon o štrajku, v zmysle čl. 37 ods. 4 Ústavy SR nikdy prijatý NEBOL.
Ale kdeže, naša legislatíva nemá zákon o štrajku, tak ako to ukladá Ústava SR. Už som to tu niekoľkokrát napísal, ale ako vidieť, miestni "odborníci" sa domnievajú, že majú patent na rozum.
Zákon o kolektívnom vyjednávaní je zákon o kolektívnom vyjednávaní, bodka. Úprava zamestnávateľsko-zamestnaneckých vzťahov nie je definíciou ani zákonnou úpravou štrajku.
Ak by si mal problém s tým, čo píšem ja, odporúčam Právne Noviny.
"Právo na štrajk je ako ústavné právo upravené a garantované predovšetkým v zákone č. 460/1992 Zb. Ústava Slovenskej republiky v platnom znení („ústava“), a to v čl. 37 ods. 4 ktorý ho upravuje nasledovne:
Právo na štrajk sa zaručuje. Podmienky ustanoví zákon. Toto právo nemajú sudcovia, prokurátori, príslušníci ozbrojených síl a ozbrojených zborov a príslušníci a zamestnanci hasičských a záchranných zborov.
Je potrebné upozorniť, že osobitný zákon ako uvádza druhá veta vyššie citovaného článku, nikdy prijatý nebol!
Judr. Mária Dvončová"
Pre konšpirátorov nemôže platiť, stratili by zmysel života a zrútil by sa im ich vlastný paralelný svet.
Mýtny tender z éry prvej vlády Roberta Fica sa stal legendárnym pre víťazstvo najdrahšej ponuky. A po tom, čo tri lacnejšie verzie mýta výberová komisia zo súťaže vyradila, vyhrala s ponukou za vyše 850 miliónov eur firma SkyToll, o ktorej nik nevedel ani to, kto ju vlastní.
Vyústilo to do štrajku autodopravcov, v ktorom najprv premiér Robert Fico štrajkujúcich vyzýval, aby sa stiahli z ciest, a nakoniec im znížil daň z nafty.
O desať rokov neskôr sa dopravcovia vrátili na cesty a o správnosti ich kritiky mýta už málokto pochybuje. Všeobecne známym sa stal napríklad fakt, že zo všetkých doterajších výnosov mýta (1,6 mld. eur) zinkasoval SkyToll takmer polovicu (detaily v správe NKÚ).
Odporúčame