Pre obhajcov gaunera Kočnera: Komentár Daga Daniša: Aký bol Kočnerov motív https://www.aktuality.sk/clanok/755468/komen…
Pre obhajcov gaunera Kočnera: Komentár Daga Daniša: Aký bol Kočnerov motív https://www.aktuality.sk/clanok/755468/komen…
Teda tvoja logika, to je vec. Kašli na to.
Máš vskutku zvláštne predstavy. A čo ťa na nej tak priťahuje? Môj typ to teda nie je.
Čítaj s porozumením, nechovaj sa ako troll.
Prečo by malo byť celé ľudstvo homosexuálne, čo je to za somarinu? To potom rovno môžeš postaviť podmienku, "ak by boli všetci neplodní". čo je tiež asi somarina, však.
Evolúcia to zariadila tak, ako to je. Heterosexuálnym rodičom v "tradičnej rodine" sa proste narodí homosexuál.
Ukradnú ti tradičnú rodinu, vieru, a aj zlodejov zo Smeru a SNS. Pozor na nich...
"Hovoríte o kresťanstve, ale o kresťanské skutky nedbáte. " - SNS? LSNS?
Z 981 príspevkov je koľko na obhajobu Kočnera a spochybňovanie obžaloby, 800?
A inak ste v poriadku?
Mudrlant, keby to bola slepá ulička, evolúcia by sa s tým dávno vysporiadala. (alebo pánbožko a iní bôžikovia)
Narážaš na heterosexuálne manželské páry na Slovensku a všade po celom svete, ktoré nemôžu splodiť dieťa - teda nemá kto robiť na dôchodky? (tie asi nespomínaš, tam je to asi "v poriadku")
A nikomu to neublíži, ani Dankovi, ani Kotlebovi, ani katolíkom, ani protestantom, ani "tradičným" rodinám.
a) To "prerušené spojenie" by mu ako pomohlo v rozhodovaní - v priebehu 10-sekúnd?
b) Vo vyhlásení sa ďalej uvádza, že zostrelenie lietadla spôsobila „ľudská chyba“. Teherán sa za tragédiu ospravedlnil s tým, že svoje systémy zmodernizuje, aby sa takýmto „chybám“ v budúcnosti zabránilo.
- to nevyzerá na prerušené spojenie, skôr problém s identifikáciou cieľa
...a ešte absencia záväzku v účtovníctve.
Oni ale akosi Kočnera budú obhajovať, aj keby sa priznal...
Expert doslova rozmetal obvinenie, že zmenky sú falošné? To asi ťažko, pretože už uplynula doba, kedy to bolo možné tvrdiť. (atrament, papier)
Ktoré médium je nezávislé na svojich sponzoroch a majiteľoch? Ja také nepoznám.
Druhá vec je, či majiteľ zasahuje do obsahu. Ale keďže Aktuality, Denník N, SME bez problémov zverejnili záznam "Gorily", tak to také zlé asi nebude.
Skôr sa pýtaj v redakcii Pravdy, či je želaním majiteľov, aby sa žiadne kauzy koalície v jej článkoch neobjavovali.
No tak chlapci, trochu objektivity. Ja neurážam ako vy, a ty rozhodne nie si kompetentný posudzovať, či ja "mám" na niekoho alebo nie. Z jednoduchého dôvodu - nevieš o mne vôbec, ale vôbec nič. Objektívne musíš uznať, že nemôžeš porovnávať dvoch ľudí, ak aspoň jedného z dvojice vôbec nepoznáš. To nerobí ani dieťa.
Iránskych študentov, ktorí žiadali potrestanie, polícia rozohnala. Asi to nie je ideálne miesto pre život...
Odporúčame