Táto vládna garnitúra a jej prívrženci majú úplne prekrútené chápanie slobody a zodpovednosti. Sú to morálni kripli.
Táto vládna garnitúra a jej prívrženci majú úplne prekrútené chápanie slobody a zodpovednosti. Sú to morálni kripli.
Tak určiteeee. Všetci pochybovači sú hlupáci a všetci vakcinofandovia su geniálni odborníci na vakcináciu a diagnostiku COVIDu. Nikoho netrápi, že COVID nevieme ani len spoľahlivo diagnostikovať, ale už všetci "vedia", že vakcína nám pomôže. No a čo, že bola zbúchaná za pár mesiacov, no a čo, že ešte stále celkom nerozumieme ako sa ten vírus správa, no a čo, že netušíme aké môže mať tá vakcína vedľajšie účinky z dlhodobého hľadiska. Poďme hneď vynadať tým, ktorí ju nechcú, lebo byť "zodpovedný" je dnes také kúl.
Len sa modlite, aby ste neboli zodpovední za masové ublíženie na zdraví alebo niečo horšie.
Virologička Čaputová v tom má jasno. Ale čo na to atómový infektológ Matovič? Podľa neho je najlepšou cestou z epidémie pravidelné celoštátne testovanie. Schyľuje sa k ďalšej výmene názorov?
Uvidíme. Zuzana to určite ešte doplní o informáciu, že očkovanie je najlepšie, keď sa opakuje aspoň 2x do roka.
Je to tu ako za komunizmu. Povolené sú len názory, ktoré sa hodia do scenára. Na iných weboch dokonca musíš za "privilégium" vyjadriť svoj názor zaplatiť. A vraj konšpirácia. Berú nám slobodu aj práva v mene vyšších slobôd a práv. Ako v destopickom filme.
"To, že tých 1 773 zomrelo na Covid, je jednoducho fakt." - nie, nie je to fakt, ani keď to klamstvo zopakuješ tisíckrát.
Ten druhý "citát" nie je citát, ale tvoj výmysel po prehádzaní mojich slov a v skutočnosti znamená, že nevieme či za ich smrť môže COVID a či by neumreli keby dostali nádchu či chrípku. A naštuduj si niečo o OCR testoch kým zase vyšplechneš nejaký nezmysel. PCR test ti nijako nepotvrdí chorobu, len prítomnosť nejakej RNA vo vzorke. Nepovie ti nič o nakazení, ani o veľkosti spopularizovanej "vírusovej nálože", ani o tom, či bol organizmus akokoľvek postihnutý. A to len ak bol rest vykonaný správne, čo takmer určite nebol, pretože neexistuje ani len protokol, ktorým by sa pri diagnostike PCR testom mohli v labáku riadiť. Nehovoriac o interpretácii výsledku.
Podľa čísel priamo tu na Pravde zomrelo 1.05 % infikovaných. Nevadí, navýšil si si to o 100 %, ale to je na vašej strane barikády normálne. A tá druhá vec je, že z tých mŕtvych nemuselo na COVID zomrieť ani 10 %, lebo jednoducho nevieme, koľký z nich naozaj umreli na COVID a koľký na iné problémy, ktoré COVID zhoršil, ako ho vôbec mali. Pretože ani AG test ani PCR test nám spoľahlivo nepovie, či je človek chorý na COVID. A kde si zobral "10 či 20 % takých, čo majú ťažký priebeh"? To je 16752 až 33504 ľudí. Ty si asi chodil do školy s Naďom. "Hore dole koľko chcem, veď sú to len čisla."
Fico si to posjalo permanentne Troškovou, telefonátmi svojim "poddaným" a celkovým Berlusconi/Caligula štýlom vládnutia. To sa už so SMERom potiahne až do ich politického hrobu.
A o Pellegriniho by som sa nebál. Len dhebil bude voliť zradcu čo iba recykloval SMER na SMER v2 aby mohol bačovať sám. Ale zase našli sa dhebili čo volili súčasnú koalíciu somárov, takže uvidíme, čo sa bude diať.
Tak Blaha je naozaj eso ako súčasný vládni predstavitelia. Akoby bol od nich s tým jeho slovníkom a spôsobmi.
Matovičovo-Naďove cvičenie poslušnosti národa za 105 miliónov eur v čase, keď malý podnikatelia krachujú, nemocnice sú v havarijnom stave a rušia sa obedy zadarmo pre deti z chudobných rodín.
Nie že Obyčajní Ľudia a Nezávislé Osobnosti, ale Obyčajní Hjzli a Ožratá Chamraď + rovnaká koalícia.
Keď bude zase reč o hoaxoch, tak si pozrite diskusie, že kto ich šíri. Nikto tu nespomína žiadne čipovanie, okrem fanúšikov vládnej dhebilície. Nemajú čo povedať, tak najskôr vás obvinia, že ste povedali to, čo ste nepovedli a potom o tom ešte urobia aj reláciu v TV.
Normálny človek sa nedá zaočkovať jednoducho preto, lebo percento ľudí s ťažkým priebehom COVIDu je tak žalostne nízke, že sa prakticky nie je čoho báť. Viac ľudí má ťažký priebeh chrípky ako COVIDu. Nech sa zaočkujú len rizikové skupiny.
Ďakujem, vždy som veril tomu čo vidím v TV. Hlavne keď mi to predvádzajú celebrity, pracháči alebo politici.
Ešte by som médiá poprosil o dennú štatistiku ľudí s ťažkým priebehom COVIDu (nutná hospitalizácia)
A poprosil by som to v percentách z počtu pozitívne testovaných.
Daj si aj za mňa.
Prečo mažete príspevky, v ktorých ľudia podozrievajú politikov, že pred kamerami dostávajú namiesto vakcíny placebo?
To nie je spochybňovanie holokaustu, ale celkom legitímne podozrenie. Načo vôbec takú mediálnu šaškáreň robia? Nie je rok 1900 keď ľudia verili všetkému čo videli na plátne.
Tak načo to tu riešiš, keď sme hlupáci? Nechaj evolúciu zapracovať. Buď sme hlupáci a vykapeme, alebo to bude naopak. Načo sa rozčuľujes? Ešte ti náhodou praskne žilka na čele.
Vyčkaj času.... Príde veľké bubu o zmutovanej verzii a o tom, ako jedine vakcína zachráni svet. Hneď bude povinná "v našom vlasnom záujme".
Värímä vóm. Čo bolo v médiách, to musí byť pravda.
Debhilovič s tučkom a bábkarkou tiež dostanú o 90 dní? OK, počkám si a pojdem sa zaočkovať s nimi k náhodne vybranému očkovaciemu miestu.
Si nepočul? S vakcínou prišla nádej. Nádej pre miliardárov, že teraz už nás dostanú všetkých. Aj tých čo nikdy neprepadli mediálnej masáži a deštruktívnemu životnému štýlu uhmeričanov.
Takže teraz sa tomu nevyhnem?
Tí dostanu placebo, ako pokitici v TV.
Odporúčame