Riško si len splnil domácu úlohu čo mu zadal Igor Mugabe Matovič.
Riško si len splnil domácu úlohu čo mu zadal Igor Mugabe Matovič.
S tou anarchiou si to Matovič poistil už pred prvým kolom testovania, keď slovákov nazval anarchistami.
S týmto memorandom absolútne nesúhlasím. Problém nie je len Matovič a pár ministrov, ale komplet celá vládna koalícia, Kotlebovci v parlamente, ako aj Kaligula Fico so smerom.
Vždy budú vládnuť len gauneri, ale keď sú tí gauneri navyše aj hlupáci, tak je to horšie ako čokoľvek, čo sme na Slovensku doteraz mali. celý patlament treba rozpustiť, vyhlásiť nové voľby a potom sa uvidí. Posledná šanca pre voličov.
Poznám mnoho ľudí, ktorých alkohol priviedol ku kokaínu a následne k heroínu.
Hon na čarodejnice - pseudoproblém. Zmeňte kultúru vzdelávania o drogách a bude pokoj. Ľudia odjakživa vyhľadávali látky, ktoré menia bežný stav vedomia. Bolo by omnoho konštruktívnejšie prestať chlastať alkohol, kávu či fajčiť a namiesto toho si vypestovať vlastnú rastlinku, ktorá má veľmi univerzálne využitie. Kanabis nie je len o "húlení".
Keby vyhral kotleba, do demonštrantov by sa strieľalo ostrými.
Výrok hodný štátnika svetového formátu. Grcať sa mi z toho hlupáka chce.
Medzi Matovičom a Kotlebom nie je veľký rozdiel. Obaja "veria v boha" a "bojujú za národ". Len jeden sa tvári ako rozvážny oblek-pajác a druhý ako rozvážny uniforma-pajác. Ale obaja sú nestabilní pajáci.
Všetci sú to hjzli, takže im vyhovuje taký nestabilný krikľúň, ktorý na seba viaže pozornosť. Už sme aj zabudli čo je Kollár, čo je Kiska, aký pako je Sulík atď.
A vďačí za to len a len Matovičovej vláde a jeho paličkám do nosa.
Zbavte už toho chudáka zakomplexovaného jeho trápenia. Na koaličnej rade mu navlečte kazajku a riadny náhubok. Predčasné voľby 2021.
Nechajú ho vždy hovorť ako prvého, nech sa majú na čom zabávať.
1 - porovnávať priebeh pandémie s inými krajinami je nepresný a zbytočný údaj
2 - krivka sa raz zlomí aj bez znásilňovania národa matovičovým nosným dildom
3 - neexistuje žiadny overiteľný dôkaz o tom, že plošné testovanie ovplyvnilo krivku
3 - tak, ako sa špekuluje, že testovanie spomalilo šírenie nákazy, tak sa dá špekulovať aj že spôsobilo zvýšenie počtu nakazených na rôznych miestach
5 - plošné testovanie AG testami je tunel a napriek TTajtrlíkovým vyjadreniam ho žiadna krajina nezopakovala a ani nezopakuje
Veď o to išlo, nie? Masovou náboženskou púťou k Matovičovmu COVIDoltáru, aby všetci mohli prijať COVIDa svätého. Príď sa otestovať - odnes si COVID.
Všetci predsa ideme na Vianoce k Matovičovi, Naďovi, Krajčímu a ďalším.
To trnavského dhebiloida nezaujíma. Pozrite sa. Nikde už nie je ani zmienka o protestoch, o správaní sa vládnych činiteľov a podobne. Všetko čo robia zle sa bagatelizuje a normalizuje.
Ešte pár mesiacov a slovač si bude myslieť, že bez paličky do nosa neprežije už ani týždeň a že si sprosté nadávky od hlupákov v parlamente treba vážiť.
"Tentoraz je testovanie úplne dobrovoľné a neúčasť sa nijakým spôsobom nesankcionuje."
Ale ak neprídete, bude lockdown alebo paličky nasilu. :D
Ten kt si možno ani neuvedomuje, že je to stále nedobrovoľne. On nič nevie urobiť bez donucovacích prostriedkov a pasívnej agresivity. Zakomplexovaný hlupák je to.
Matovič už vie, že sa nemá čoho báť. Ľudia si trochu zaštekali a zase stiahli chvosty. Ideš Igor!
Odporúčame