To je snad logické. Keď ťa raz vypaličkujú, už to nevrátiš.
To je snad logické. Keď ťa raz vypaličkujú, už to nevrátiš.
Má za sebou celý tretí sektor. Nebojí sa.
Na krízovom štábe sme si dali za cieľ dosiahnuť perfektnú guľatosť lebky u 99 % obyvateľov do 31.12. 2020.
Výbrus hnusne neguľatých hláv zabezpečí armáda SR s genitálom Jajkom Naďom. Je to pre vaše dobro, aby sme mohli všetci krajšie žiť. Celá Európa vám závidí.
- Váš obyčajný Igor.
Tuším sú tie AG testy napustené nejakou drogou, keď to chcete trpieť do budúceho roka. No, už ako sa vám páči.
Dobre, dobre, už je po 17. Novembri. Teraz zakloň hlavu a šup, tu máš paličku do nosa a vypadni.
- Tvoj obyčajný človek Igor Psychopatovič.
Keby za ním prišli Pelle s Ficom, že "Hej Suľo, čo sme si, to sme si, týchto šialencov musíme odstaviť skôr ako bude neskoro a my môžeme pokračovať v zájomných útokoch po predčasných voľbách.", tak by možno aj porozmýšľal.
Kto by bol čakal, že po ficovláde bude horšie? Ale stalo sa a treba konať.
Musí mať na Sulíka veľkú špinu, keď mu to Suľo nechá prejsť bez povšimnutia.
Mali by sme mu to opätovať a stráviť Vianoce spoločne s členmi vládnej koalície u nich doma. Zaspievame si koledy, zapálime prskavky, určite sa im to bude páčiť.
Testovanie v reštauráciách už niekedy v prvej polovici roka chceli skúsiť Íri. Plán samozrejme stroskotal. Keď už pre nič iné, tak pre to, že takéto prevádzky nie sú spôsobilé bezpečne zaobchádzať s osobnými údajmi. Pre Matoviča je vaše súkromie nepodstatné.
To je naozaj vystupovanie štátnika z mentálnej inštitúcie. Spoločnými črtami tejto alternatívnej vlády sú primárna psychopatia, pasívna agresivita, arogancia, nevzdelanosť, poverčivosť a spasiteľský komplex.
Vianoce treba masovo osláviť doma u členov vládnej koalície.
https://www.bundesregierung.de/breg-de/theme…
1984, iRobot... už je to tu
Nemecká vláda dokonca vydala video, v ktorom hovorí mladým ľuďom, že sú hrdinovia ak zostanú doma a nič nebudú robiť. Ako z destopického filmu.
Majú sa zúčastniť aj opice, bitkári, extrémisti a psychopati, alebo je to len pre pravoverných?
Prečo ste vymazali môj príspevok, kde som len zopakovl čo povedal minister? Minister má slobodu prejavu ale ja nie? Predsa som ako občan pozične slabší ako minister. A sám Matovič na tlačovke 18. povedal, že "Právo slabšieho je nad ostatnými."
Oberáte ma o slobodu prejavu a nerešpektujete premiérove slová. Čo ste to za médium?
Čo mi nejde do hlavy je fakt, že ani "tradiční" politici sa nevedia zorganizovať na to, aby túto stredo-pravo-liberálnu sebranku zničili. Asi by stálo za námahu zistiť prečo. Peňazí aj vplyvu majú stále dosť, aby zorganizovali všetko od mediálneho tlaku, cez zákulisné ťahy až po masové protesty. Aj motiváciu majú. Veď sú a budú všetci stíhaní. Niečo tu nie je s kostolným poriadkom.
On sa prihováral aj policajtom. Bohužiaľ, policajti sú takí vypatlaní, že si to ani neuvedomujú.
Milé opice, bitkári, extrémisti a psychopati, dostavte sa len vtedy, ak reálne žijete na stromoch v danej obci.
Váš impotentný hňup, Jajko Naď
Na to potrebujete politológa a dva dni aby ste sa tým aspoň trochu zaoberali? Také hovädo nebol ani Mečiar. Vám tiež nadávajú, páni novinári.
Slovensko má omnoho väčší a urgentnejší problém, než je COVID. Je to strana OĽaNO, SaS, Sme rodina, ĽSNS a Za ľudí. Dokonca aj SMER-SD či Hlas-SD ú druhoradé problémy v porovnaní s MatCOVIDo vládou rozmaznaných nepoučiteľných hlupákov.
Odporúčame