Pred domom premiéra sa zišli stovky ľudí, polícia nezasiahla
Áno, to povedz podnikateľom, ktorí dodržali zákon a podali daňové priznanie na čas, rodinám v núdzi, ktorých deti chodia do školy kde je pod 50 % žiakov z rodín v núdzi atď. Tie hlupačiny čo navyprávali v parlamente na obhajobu zrušenia obedov zadarmo, lebo jednoducho nechápu realitu rodín v núdzi. Tu ani žiadny protiargument nepomôže, lebo oni nepochopia o čom je reč. Táto vláda robí ore malú vrstvu nenávistných rasistických krikľúňov. Niekto by sa mal začať zaoberat vyjadreniami Krajniaka - rasistu.