Tak určiteeee...
Matovič si pomýlil dobu. Najviac by sa mu páčilo medzi komunistami. Chodil by ako kápo, všetkým by nadával, všetkých by ponižoval, všetkých by obviňoval a potom by ich odsudzoval.
Najväčší súdruh na Slovensku je súdruh Matovič - náčelník krízového štábu a hlavný veliteľ ozbrojených síl aj so svojou rohožkou Opicou Naďom
Samozrejme. Ak neprestanete testovať, situácia s číslami sa nikdy nezlepší. Aj keď už bude každý imúnny, AG testy a PCR testy budú produkovať ďalších pozitívnych do vašich nezmyselných štatistík.
"Národná rada SR prijala už vyše 50 právnych predpisov v skrátenom legislatívnom konaní"
Koľko ľudí tu vie o aké predpisy sa jedná?
Nikto nevie, koľko ľudí je naozaj nakazených. AG testy ani PCR testy to nezistia. Všetci "pozitívni" bezpríznakoví alebo s miernym priebehom už majú svoj prvý COVID dávno za sebou a sú imúnni. Nemá žiadny zmysel ich ďalej testovať a už vôbec nie očkovať.
Testovanie má význam len pri príznakových. Ak budeme testovať bezpríznakových každý týždeň, každý rok, vždy nám vyjdú podobné čísla aj keby sa celý svet zaočkoval.
A to si celý svet myslí, že najväčší somár pri moci je Trump. To ešte nepočuli o pánovi "Can i go one time, next time? Yeah? Či nie?"
Pre toto sa ľudia postavili na odpor komunistom a mrzli na námestiach v 89-tom a riskovali tým svoju budúcnosť aj budúcnosť svojich rodín? Určite nie. Matovičokoalícia musí skončiť čo najskôr.
Toto mala byt titulka vo vsetkých médiách celý deň, ale nebola. To je jasný dôkaz toho, že táto vláda sú len bábky v rukách niekoho, kto nechce byť videný a má veľmi veľký vplyv na medálny priestor. Ale také čosi je "určite" len konšpirácia.
Takže podľa tvojej logiky môže táto vláda robiť čo sa jej zachce, lebo predchádzajúca vláda bola skorumpovaná. To je veľmi zaujímavý pohľad na demokraciu.
To je pravda, ale takáto dezorganizovaná, zmätená a chudobná spoločnosť sa na to nikdy nezmôže.
Takže podľa teba je zatýkanie kukláčmi na základe obvinenia bez dôkazov v poriadku?
Nenávisť voči takmer všetkému čo robí táto vláda spôsobili Matovič, Kollár, Naď, Groling, Krajniak, Remišová, Krajčí, Mikas a tá tenistka čo občas otvorí v parlamente ústa. Ale som si istý, že keby sa pred kamery stavali aj iní príslušníci tejto vládnej koalície, výsledok by bol rovnaký.
Všetky doterajšie čísla sú nezmysly. AG testy sú zbytočné, pretože sú neskutočne nepresné a ľahko ovplyvniteľné a PCR testy sú komplet nanič. Čísla si títo mukli ťahajú z ahnálu.
Lebo sa rád sťažuje, rád vyplakáva, obviňuje a zo všetkého najradšej sa na seba pozerá a počúva sa. Narcis, psychopat, blázon. To je Igor Matovič.
Je to rozmaznané zakomplexované decko. Prakticky všetci v tejto vláde sú takí.. Vrana k vrane sadá, rovný rovného si hľadá. To nie je len staré porekadlo, ale ľudová múdrosť. Keď je hňup premiér, dájú sa s ním do spolku len iní hňupi.
Zabudol som na zásoby ropy, ktoré sa už mali dávno minúť.
Neplatí. Už aj slepý vidí, že tu nejde o žiadny COVID, ale o bisnis a strašenie ľudí, aby poslúchali. Už pred mnohými rokmi sa tým zaoberal aj Noam Chomski. Tento systém potrebuje ľudí udržiavať v strachu:
Globálne ochladzovanie,
globálne otepľovanie,
zaplavenie ostrovov a pobrežných regiónov,
smog,
AIDS,
atómová vojna,
ozónová diera,
choroba šialených kráv,
prasacia chrípka,
vtáčia chrípka,
hrozba z blízkeho východu,
migrácia,
ruská hrozba,
MERS,
SARS,
COVID....
Toto sa nikdy neskončí. Majitelia systému budú vždy strašiť masy a platiť politikov alebo sprostredkovateľov (lobystov, tretí sektor...)
Ja píšem, že ani AG ani PCR spoľahlivo nepotvrdí chorobu COVID-19. AG je úplne od veci a PCR, aj ak je vykonaný správne, neznamená, že bol človek nakazený, nákazlivý či chorý na COVID-19, dokonca to ani neznamená, že mal v tele 2019-nCoV.
Takže na tom nezáleží, či povedia S alebo NA, pretože to s určitosťou bez mikroskopického potvrdenia nevedia.
Na tom vôbec nezáleží. Pokiaľ neidentifikujú vírus laboratórne v petriho miske a mikroskopicky, tak nevedia či človek mal COVID. AG testy môžu vyjsť pozitívne z viacerých dôvodov. Stačí, že človek užíva napríklad paracetamol. Pri PCR testoch je to tak, že človek môže mať v tele fragmenty vírusu alebo fragmenty SARS. To ale neznamená, že je chorý alebo infekčný. Dokonca aj tá genetická identifikácia je extrémne nepresná, pretože asi 6 genetickych párov je variabilných. Takže ani tie identifikované fragmenty nemusia byť 2019-nCoV.
Odporúčame