Takže podľa tvojej logiky môže táto vláda robiť čo sa jej zachce, lebo predchádzajúca vláda bola skorumpovaná. To je veľmi zaujímavý pohľad na demokraciu.
Takže podľa tvojej logiky môže táto vláda robiť čo sa jej zachce, lebo predchádzajúca vláda bola skorumpovaná. To je veľmi zaujímavý pohľad na demokraciu.
To je pravda, ale takáto dezorganizovaná, zmätená a chudobná spoločnosť sa na to nikdy nezmôže.
Takže podľa teba je zatýkanie kukláčmi na základe obvinenia bez dôkazov v poriadku?
Nenávisť voči takmer všetkému čo robí táto vláda spôsobili Matovič, Kollár, Naď, Groling, Krajniak, Remišová, Krajčí, Mikas a tá tenistka čo občas otvorí v parlamente ústa. Ale som si istý, že keby sa pred kamery stavali aj iní príslušníci tejto vládnej koalície, výsledok by bol rovnaký.
Všetky doterajšie čísla sú nezmysly. AG testy sú zbytočné, pretože sú neskutočne nepresné a ľahko ovplyvniteľné a PCR testy sú komplet nanič. Čísla si títo mukli ťahajú z ahnálu.
Lebo sa rád sťažuje, rád vyplakáva, obviňuje a zo všetkého najradšej sa na seba pozerá a počúva sa. Narcis, psychopat, blázon. To je Igor Matovič.
Je to rozmaznané zakomplexované decko. Prakticky všetci v tejto vláde sú takí.. Vrana k vrane sadá, rovný rovného si hľadá. To nie je len staré porekadlo, ale ľudová múdrosť. Keď je hňup premiér, dájú sa s ním do spolku len iní hňupi.
Zabudol som na zásoby ropy, ktoré sa už mali dávno minúť.
Neplatí. Už aj slepý vidí, že tu nejde o žiadny COVID, ale o bisnis a strašenie ľudí, aby poslúchali. Už pred mnohými rokmi sa tým zaoberal aj Noam Chomski. Tento systém potrebuje ľudí udržiavať v strachu:
Globálne ochladzovanie,
globálne otepľovanie,
zaplavenie ostrovov a pobrežných regiónov,
smog,
AIDS,
atómová vojna,
ozónová diera,
choroba šialených kráv,
prasacia chrípka,
vtáčia chrípka,
hrozba z blízkeho východu,
migrácia,
ruská hrozba,
MERS,
SARS,
COVID....
Toto sa nikdy neskončí. Majitelia systému budú vždy strašiť masy a platiť politikov alebo sprostredkovateľov (lobystov, tretí sektor...)
Ja píšem, že ani AG ani PCR spoľahlivo nepotvrdí chorobu COVID-19. AG je úplne od veci a PCR, aj ak je vykonaný správne, neznamená, že bol človek nakazený, nákazlivý či chorý na COVID-19, dokonca to ani neznamená, že mal v tele 2019-nCoV.
Takže na tom nezáleží, či povedia S alebo NA, pretože to s určitosťou bez mikroskopického potvrdenia nevedia.
Na tom vôbec nezáleží. Pokiaľ neidentifikujú vírus laboratórne v petriho miske a mikroskopicky, tak nevedia či človek mal COVID. AG testy môžu vyjsť pozitívne z viacerých dôvodov. Stačí, že človek užíva napríklad paracetamol. Pri PCR testoch je to tak, že človek môže mať v tele fragmenty vírusu alebo fragmenty SARS. To ale neznamená, že je chorý alebo infekčný. Dokonca aj tá genetická identifikácia je extrémne nepresná, pretože asi 6 genetickych párov je variabilných. Takže ani tie identifikované fragmenty nemusia byť 2019-nCoV.
Ano. Každýrok je to trochu iné. V jednej krajine je klud, v inej je výrazný vzostup respiračných chorôb. Potom sa k tomu pridá zanedbanie zdravotnej starostlivosti kvoli COVIDovým obmedzeniam a hned je zvýšená celková úmrtnosť v Európe.
PCR testy sú rovnako nespľahlivé ako AG testy. Ani jeden z tychto testov nebol určený na masové testovanie. PCR testy ani len nemajú stanovený jasný testovací protokol a dokonca ani to, kedy jeho vysledok znamená pozitívny nález a kedy negatívny. Je to celé šaškáreň politikov a pijavíc, ktoré sa hrajú na odborníkov.
Jedným z poznávacích znakov neschopného nadriadeného je, že z vlastnej iniciatívy robí veci, ktoré majú robiť jeho podriadení. Okrem toho podriadeným nadáva, znevažuje ich alebo ich prácu, neprijíma zodpovednosť za svoje zlyhania a obviňuje z nich iných, je emocionálne nestabilný, neberie do úvahy názory odborníkov a skrýva sa za "vyššiu moc", napr. Krízový štáb rozhodol....
Ale toto deti v školách neučili. Dnes majú okolo 30 rokov, volebné právo a nechápu čo sa deje. Ad hominem je pre nich validný argument.
Všetci čo tak správne po slovensky dokážu nenávidieť. No a čo, že ideme do sjačiek pod taktovkou hlupákov. Hlavne aby celá Ficostrana skončila v base. Slovákom netreba ani slobodu ani slušné zaobchádzanie. Hlavne aby si mohli uľaviť svojej slepej nenávisti a hnevu.
Čoskoro preberie komplene všetky právomoci všetkých ministerstiev. Zaslúži di nový titul: Igor Mugabe Matovič c.m.l. (centrálny mozog ľudstva).
S týmto už bol Igor Mugabe oboznámený? Vraj sa radí s odborníkmi, tak asi už o tom vedia, či?
https://www.cormandrostenreview.com/report
Zjavne nevieš čo rozprávaš. PCR nedokáže odlíšiť fragment od vírusu ani keby bol použitý a vyhodnotený správne. A nie len to. Prečítaj si tú revíziu, kým zase začneš mudrovať, ty malá dávka vírusu.
Len aby ste vedeli, PCR testy sú ešte nepresnejšie než AG testy. Ani jeden z týchto testov nedokáže spoľahlivo určiť, či je človek nakazený a už vôbec nie, či je infekčný.
Po niekoľkých mesiacoch práce vydalo Medzinárodné konzorcium vedcov z oboru životných vied (ICSLS) prvú skutočnú revíziu Corman-Drosten publikáciu "Detection of 2019 novel coronavirus (2019-nCoV) by real-time RT-PCR", na základe ktorej vlády celého sveta tvoria COVIDovú politiku. PCR test, ktorý politici a ich poradcovia označujú za "presnejší" je absolútne nevhodný na určovanie pozitivity. Spolu s AG testami sa podieľana umelom vytváraní pandemickej krizy.
https://www.cormandrostenreview.com/report
Odporúčame