Lukasenko je rovnaky primitív boľševický jak Putin a všetci čo ho obdivujú.
Lukasenko je rovnaky primitív boľševický jak Putin a všetci čo ho obdivujú.
Aha. Zabudol som na vraha Tisa a hlinkove gardy ktoré sa vopchali do zadku Hitlerovi
Rusov netreba pozývať nikde kým neukončia vojnu v Europe. Rus je škodná. Akurát ako kultúrna Európa ich nebudeme strieľať ale treba ich izolovať kým sa nenaučia jest pri obom a slušne správať.
A nepleť 1948 a 1968 s 1938.
V 1968 už fungovali obranné aliance proti bolsevikovi. Fasizmus porazili v1945
Podvodnik a klamár
Bombic v špeciálne nevadí.
Kotalrovciny
Ficove urážky
Ficove divadlo o prevrate
Ficove ničenie demokracie
Ficova cesta k izolácii. Vyjadruje sa ako chrapun aspol s Blanarom nás izolujú od kultúrneho a demokratického sveta
K tomu nech sa vyjadrí Pelegrini. A nech sa vyjadrí aj ku klamstvami vo volebnej kampani
A keď už bude sedieť s Ficom tak nech sa no spýta na ukážkový pár buzerantov
Slovensko
Teda jeho vláda sa javí ako rusky agent. A pri tejto vláde treba predpokladať že je tu veľké množstvo ruských agentov( Blanarove čistky asi nie sú len tak) ktorí od nás renikaju na západ.
Ja myslim že EU tajne sluzby nám neposkytujú žiadne informácie. Veď sa s nami už nikto nebaví. Ficovcov nikam nepozývajú. Domácich straší vymyslenými nepriateľmi jak komunisti. Ale verím že február 1948 ani august 1968 sa už nezopakuje. Už nedospustime aby sme žili pod deravou ruskou bagandzou v koncentračnom tábore.
A#i nemas predstavu ako fungujú krajiny. Ako fungujú investície. Ako funguje obrana. Ako funguje diplomacia
Fico odkazuje partnerom že ich nepotrebuje. Fico chce rozpútať šialenstvo ohľadom vystúpenia z EU
A potom sa odprace niekde do emirátov a bude sa smiať že pomstu dokonal tak ako sľúbil na poľovníckej chate
On nie je iba psychopat ako Matovic. On je nebezpečný a pomstychtivý psychopat.
Mám tu zatiaľ slobodne volby. A zatiaľ demokraciu a možnosť výberu
Akokoľvek nás Fico s Pelem ženu do pažeráka ruskej chudoby a neslobody. A verím že sa im to nikdy nepodarí.
Aká baterkaren tu stojí?
VOLVO vyrába?
Tak rozmýšľaj než niečo napíšeš.
Ešte raz:
Aký tovar a službu budeme vyvazat?
Ktorá firma tu bude čo vyrabat.
Prajes mladým ľuďom 30% nezamestnanosť?
Prajes im zatvorené hranice?
Prajes im nedostatok tovaru liekov a technológii
Prajes im rozpadnuté cesty a žiadne investície do infraštruktúry zdravotníctva vedy školstva
Zamýšľam sa nad tým čo píšeš? Vieš vôbec ako vyzerá rozpočet krajiny? Vieš ako sa tvorí HDP?
Čo chceš privatizovať. Zahraničné firmy? To fakt? Február 1948? VW KIA STELLANTIS JLR a tisicky ostatných ti tu nechajú stroje a zariadenia? Fakt?
Ja nechcem prežívať. Ja chcem slobodne žiť v liberálnej demokracii a byt súčasťou kultúrnej Európy.
Fico dokaupzuje že je psychopat
Sťažovať sa veľvyslancovi na nezávisle media
Tento zlý pomstychtivý neschopak dosiahol to že spojenci a obchodní partneri sa s nami nebavia.
Kam chce zavliecť Slovensko? Do ruskej chudoby a neslobody
Toto nie je môj premiér.
a teraz si nevladneme sam???
co tu trepes hluposti
ale ak myslis vystupenie z EU, tak to by bolo fakt zaujimave
Inak pokracujes podla scenara. smnaeraci uz zacali vyhlasenim obvineneho Gaspara, Fico potvrdil.
A teraz vysvetli : -
- odkial bude mat Slovensko peniaze ked odidu zahranicne investicie? (90%)
- co bude Slovensko vyrabat a vyvazat?
- kde sa zamestnaju ludia z fabrik a institucii, ktore odidu?
- ake bude HDP po odchoide obchodnych a vyrobnych institucii?
- z coho naplnime statny rozpocet?
skus rozmyslat, nez nieco napises
Áno? A prečo?
Aká je cena teraz? Za akú nakupujú za spotovú alebo zafixovanú na rok?
Fico kona proti občanom.
Stádo potrebuje masívnu reklamu že je niečo lacne. U nás aj hlasosmerodezolagi milujú Lidl aj keď je nemecky a potraviny sú poľské.
Končita Blanar je minister zahraničnej hanby
Ale má kamaráta vraha Lavrova
Nikto iný sa s ním nestretne ani neodfotí.
A tomuto primitivni voliči tlieskajú.
Mali ho nasledovať rovno k jeho priateľovi a zároveň vrahovi do Moskvy.
A čo robia s tými ziskami?
Vieš koľko tu preinvestoval VW?
Vieš koľko ostatne firmy?
Vieš na čo je firme zisk? Nie na to čo si myslia komunisti. Oni neprezieraju peniaze jak naša poebana bolševická hasosmeracka vláda. Zisk sa robí pre to aby sa investovalo. Ale to bolsevici nikdy nepochopíte.
Áno. Je to normalna novinárka. Brmbic je hovado.
A jeho tupiny o bielej rase. Antisemitizmus. Hajlovanie. Fasisticka symbolika
A s takymto morálnym odpadom sa stretli fico danko machala estok a aj prznitel hymny
Ešte šťastie že sme v EU
A dôvod? Na akom právnom základe?
Blanar je rusky kolaborant. Nikto z našich naozajstných partnerov sa s ním nerozparava a nestretáva. Zostávajú mu vrahovia a ich podrztasky jak ten bieloruský Putinov pucflek.
fašista brmbic si už leští ocas vo vírivke zo svojimi genosse a pravou rukou hore
ale veríme, že koniec bude dobrý a táto fašistická hyena ktorá sa vyhráža ženám skončí v Ilave
ak je raz povinnost nosit rusko kvoli poandemii tak ho maju nosit!
alebo nemaju chodit medzi ludi
Liptak je primitiov a vygumovany polofasista
Odporúčame