Orban a fico. Dve hanby. Dvaja klamári. Dvaja putinopichovia
Rozhodli sa ísť proti 25 spojencom
Orban a fico. Dve hanby. Dvaja klamári. Dvaja putinopichovia
Rozhodli sa ísť proti 25 spojencom
V ocovej postavia nejaký národný salaš najväčší na svete. A chlapci si prídu na svoje.
Vyčkajme.
Aha. V Davose.
Takze Česko Rakúsko Poľsko Nemecko Francúzsko …… netreba navštevovať. OK
A v Bruseli? Tam sa snami nikto nebaví a boja sa rozhovorov. Aj včera ten bojko fico utiekol skôr. A to sa jednalo o obrane EU. Asi zabezpečil našu obranu u Putina tak Naco by sa bavil s lídrami EU GB a N
Skús citat pozorne. Ak to dokážeš.
Najlepšie je že smerohlaso jednoduchí voliči stále tlieskajú.
Šaško nedostal navyše ani euro. Musí ušetriť zo svojho budgetu. Ako? Najskôr zadĺži nemocnice ktoré my potom opäť oddlzime. A. Smerohlasaci budú tlieskať.
Možno budú tlieskať aj keď budú čakať rok na vyšetrenie. Veď za to môže Simecka a vyriešia to dve pohlavia v Ústave. Fico patrí do ústavu. A jeho voliči s ním.
aspoň nejaká dobrá správa
škoda len že tenisová loby ich nechá hrať
Ktorú krajinu EU navštívil dlanár a fico?
čo spravili pre upoevnenie vzťahov z EU a krajinami NATO?
S akými návrhmi vyšli? S akými gestami? S akými signálmi? Ako sa správcame k partnerom? Presne tak isto ako k nevoličom smeru
Dravtnictvo funguje a má víziu
Ekonomika Slovenska je vo výbornej kondícii a vláda šetrí na sebe
Investície sú ja naevidanej úrovni
Vízia školstva a prilákanie spať na Slovensko študentov je prioritou vlády
A fico teda rieši podstatnú vec ohľadom pohlaví. Nemá ani 75 hlasov istých a on hovorí o ústavnom zákone.
Prečo asi?
Asi preto jak si vymýšľa ohľadom prevratu
Odpútava pozornosť.
A pochválil sa ako ho prijali v EU a ako odišiel skôr? Nikto sa s ním nebaví.
takže pani Lašáková sa zaručila za extremistu s medzinárodnými zatkačmi, ktorý sa chrapúnsky vyhrážal ludom, používal fašistické gestá a šíril antisemitizmus.
Pekne pani lašáková. Zavolajte pani Hanzelovej ako sa cítila ked sa jej vyhrážal
Čo za to?
a naozaj myslíš, že je tom taká čiastka, ktorú by nevládali zaplatiť?
na dcruhej strane - ich agenti by to radi urobil
no a po tretie: všetko objednával klub. takže tak či tak by to zaplatil
Čo tabletku. Ja už som vykopal kryt a dal si tam potraviny
Veď štátny prevrat je vážna vec. Tanky v uliciach. Napadnuté vladnenbudovy. RTVSSTVR ci jak sa to vola.
Boje v uliciach. Barikády. Zavreté obchody.
Snáď sa mu nič nestalo. Prajem skoré uzdravenie
a teraz očakávam smerácku tlačovku dua ficosutaj s gasparkami: atentat, prevrat zacal, gruzinci, ukrajinci, majka z gurunu, alf z melmaku
A gottwald so stalinom
Gotwalda skočilo nevedno čo. Ale syfilis tomu pomohol.
Vám stačí Blanar s ktorým sa baví iba Lavrov ( a pritom nevie či he to končita alebo nie) a potom ešte pisoáre v Bruseli keď tam ide.
Fico je to iste jak Gottwald. Gottwald mal poľahčujúcu okolnosť. Tretie štádium syfilisu
Fico asi trolla nemá. On je hlupucky od detstva. Zrejme tie facky čo dostával.
Sú len dve možnosti.
Buď ho jedna bulkamtrafila aj do hlavy
Alebo
Je presvedčený že jeho voliči suntak tupí že mu zožerú aj toto
Anexiou vychodu. Kravina. Normalna časť spoločnosti chce žiť v slobodnej demokracii. A nie v boľševickom väzení. Zbavili sme sa tých ruských špinavcov a okupantov v 1989. To že časť tohto národa potrebuje mat nad sebou bič a baču predsedu farára velkomozneho….. je fakt. A preto sa tágo krajina možno raz rozdelí. A časť si uchmatne váš kamarat Organ.
Cobolo v médiách? Dristy toho neokrôchaneho zochara? A nevycivaneho?
Nie som fanúšik KDH. Ale ako to KDH dokázalo že ľuďom sa nechce robiť na poli? Skús vysvetlit.
Odporúčame