Co cakat od kamarata putina a keho spinaveho neslobodneho rezimu. Otrasne podmienky na slobode a zverske v base.
Co cakat od kamarata putina a keho spinaveho neslobodneho rezimu. Otrasne podmienky na slobode a zverske v base.
Alebo taky ficonichbu nas amnestoval skor ako by sa dostali na sud
aké peniaze minul Sulík na seba?
a tento sedláčik z valala si v živote nezarobil normálnym spôsobom. anonymný diskutér je jeho kvalifikácia na ministra
a tak to aj vyzerá
šimkovičová v obleku. pásikavom.
kto? kto tu vládol 14 rokov a 4 roky mal ústavnú väčšinu?
ona aj mafia má nejakú víziu a nemá vo svojich radoch také neschopné kreatúry ako ficov ansámbel kolaborantov a trápnych neschopných šašov
jediná schopnosť spočívala v oslobodení kamarátov a v pomste
toto je banda trápnych kreatúr. A nahjoršie je, že si myslia, že oni krajinu vedú správne a dobre
Sutaj Susko Simkovicova Sakova
a top: Blanar
no cele to zastresuje pomsta a zlo: Fico
ale do Abu Dabi si ten sasek s budkoviec musel zajst aby mu vo valale zavideli ked tam bude cez vianoce
vyčistil jej žaludok....
tak určiteeeee. lebo fico povedal, tak to je pravda
v ktorej krajione ho teda prijali?
v ktorej krajine prijali končitu kolaborantskú?
Takže 3,5 roka psychopata je na vine že nemáme nemocnice, žiadny poriadny sytstém,, žiadnu víziu, chýbajúpediatri
čakáme na odpoborné vyšetrenie rok!
za to fakt môže psychopat z Trnavy?
14 rokov Fica nič? ty si normálny?
a ešte ti pripomeniem, za psychopata tu bola celosvetová pandemia, kedy CELÝ svet stál. potom dodávateľská kríza, kedy v celom svete boli problémy s výrobou.ale ty v tom máš jasno. lebo miluješ fica. nech trepne hocijakú hlúposť
ja som jednou nohou preč
tu si užívajte klamára amnestovača a možno aj alkoholika v jednom
vládne tu zlo a pomsta. jedným nenom Fico
nepamatám si že by niektorá proeuropska vláda (teda nie ficovlády a už vobec nie mafnanske vlady močiara)posielal 50% národa do ri....
Rakusko bolo pred druhou svetovou vojnou daleko za urovnou CSR
Kde je dnes zdravotbictvo Rakuska a zdravotnictvo Slovenska?
socializmus znicil krajinu a ludi.
preto je v Rakusku a Cesku tolko zdravotnikov a doktorov, ze?
pocul si aj o tom z Martina, co sa vratil z Nemecka, kde mal dobry job. Ale po nastupe fica odisiel naspat.
ano 14 rokov tu fico budoval zdravotnictvo
nejak mu to nevyšlo
Fico tu 14 rokov vládol. tak tu musí byť všetko skvelé ked si ho ludia znovu zvolili
alebo nie?
Keď už si ten nás kolaborant berie príklad z Putina a Orbana tak nech skúsi aj Polpota
Toto nie je premiér Slovenska. Toto je hanba Slovenska. Nikto v EU sa s ním nebaví.
Dlaha Blanar Estok Danko Pelegrini a spol je kolaborantska banda. Jak Tiso a jeho verní
Čo dosiahla Žilina? Tak netep.
Tréner je sedlak. Fanúšikovia to iste lebo nadávať vulgárne Weissovi je úbohosť
Slovanisticki fanúšikovia sa správali jak banda primitivov. Ale ten Deflak Šťastný. Čo v živote nič nedokázal nech sa stará o svoj klub. Klub čo nič nedosiahol. NIČ.
USA sú spojenci. My čo sme zažili Rusku okupáciu. A rusky teror v CSSR vieme o com hovoríme. Mŕtvy okupant je dobrý okupant
Jedine spojenectvo s USA prinesie EU mier.
Psychopat je akurát tréner Žiliny.
Ty si už 100 km za červenou čiarou. A trpíme ta tu. Kolaborant a bojko. Nikto zo slušnej spoločnosti sa Štrbou nechce stretnúť. Len komunisti vrahovia a okupanti.
Tepláreň je súkromný podnik a latečka zo soje pijú tí ktrí chcú, alebo musia zo zdravotných dovodov
ale prečo by mali byť na OP VP? tam musí byť kostolík a folklor, nie? šutaj vyberie z internetu nejaký obrázok aby naše doklady boli čo najinfantilnejšie.
ale ved vy chcete vybojovat mier. tak chodte tam vraždit ukrajincov aby ste ten mier spolu s okupantami vybojovali
a potom pridete s červenou armadou sem na slovensko ako osloboditelia spod jarma EU!
a bude nám sveta žiť
Odporúčame