a to si použil len zlomok chrapúnskych a agresívnych vyjarení premiera Slovenskej republiky
ale ostatný bol: ste trafená
a to si použil len zlomok chrapúnskych a agresívnych vyjarení premiera Slovenskej republiky
ale ostatný bol: ste trafená
už máme lacné potraviny ? a čo benzín?
ale na vine je určite Šimečka
vy šutajovi diskutéri na súmračnej ste neuveriteľne hlúpi. tak ako tí ktorých oslovujete
aaaaaaa. zasa potrava pre voličov koalície
tak agresia na protestoch. kde?
ale vedel by som o protestoch v dobe zákazu zhromaždovania
alebo o skandovaní o americkej ....
a vyjadrenia premiéra na tlačovkách? to je agresivita!
takže vláda má z našich daní dotovať všetko?
tak si to predstavuješ?
ale potom odovzdaj štátu celú vyýplatu a nech sa o o teba stará úplne. ked nemáš zdravé ruky a niečo v hlave
kedy sa vlastne objavili Rusi v pobaltskych krajinach?
skus
špiny všivavé ruské okupantské nech si riešia svoju chudobu
To je spravna odpoved
keby sme Ukrajinu pribrali hned, dne s mohol byt pokoj
A to vláda má peniaze odkiaľ? Zásah vlády znamená zobrať naše peniaze a rozdať ich
Nech si každý platí kolko psotrebuje a nech sa pomôže len tým ktorí to potrebujú
aj plyn aj elektrinu.
Inak nikdy nikoho nenaučíme šetriť
Ake jednoduché
Zajtra ukáže Rusko na kus územia v Litve
Litva ho odovzdá aby bol mier
Potom v Lotyšsku.
Aby bol mier Lotyši odovzdajú
A takto si vlastne každý zoberie územie, ktoré sa mu páči.
Tak si predstavuješ mier?
V USA je niekoľko strán. Tak netrep. To že v popredí sú len dve je voľba obyvateľov USA
Socializmus? Vláda jednej strany? Ako si to pán predstavuje. A kto určí ktorá strana je ta správna? Sprivatizovať? Teda ukradnúť. Dobre. A kto bude vlastniť podniky? Kto sa o ne bude starať?
Ale podstatu si pochopil. A určite si spokojný že ministerka si vystavuje svoje obrazy. Lebo sa rozhodla.
Toto ani Gottwald nerobil. A ten mal poriadne zdevastovaný mozog luesom a vodkou.
Síce nerozumieš tomu čo píšeš ale keď Fico a Sutaj povedali tak to napíšeš. Možno aj teba vystaví Simkovicova na hrade.
Tak dezolati konspiratori kolaboranti ficovci podrztasky
Verím že konečne zablúdiť na výstavu. Toto je umenie podľa machalu. On určí čo sa bude a čo nebude vystavovať.
A všetci z gastrometalu to potvrdia.
Skoda že nezverejnia záujem.
Nechcem šíriť fámy ktoré mi odtiaľ povedal známy.
Ale riešilo
Akurát že Fico teraz musí nejak odpútať pozornosť od nechaosu. Lacných rožkov. Poriadok so zahraničnými obchodmi. Lacného benzínu. To všetko a ešte viac sľúbil spolu s Pelem.
Toho kolaborantta? Ten nie je tupý. Ten má len tupých voličov. A on to vie. Preto ich klame.
Koniec chaosu
Žiadne hádky
Lacné rožky
Poriadok s nenažratými reťazcami
Lacny benzín
Sľuby Peleho a Fica sú proste realita. Dobre ste violili milovníci a milovníčky fica a Peleho.
Predstav si že trhy sú plne ľudí. Ja som tam niekoľkokrát za zimu. Kvalita sa zlepšuje každým rokom. Platba kartou v každom stánku. Predpokladám že doma si nevaris vino za 15€ a viac.
Podstatne je že punč aj vino je málokde pancovany ako kedysi
Ale každý nech si vyberie. O kvalite a popularite trhov svedčí návštevnosť. Nielen domácich.
Navštívil som desiatky vianočných trhov. Niektoré lepšie niektoré horšie Bratislavu Radim k tým lepším. Vyber jedla je excelentný. Všade sa da platiť kartou. Kvalita nápojov je tiež výborná
V podstate o kvalite zodpovedá množstvo Rakúšanov a plne trhy domácich hlavne víkendy
Cez týždeň hostia ale ľudia tam chodia aj na obedy.
je to taká tuposť ako že zem je plochá
keby dal gol, tak je to druhý v LM. jeho cena by stúpla.
a to že nahral na gol? Ten chlapec behá po celom ihrisku. nie je obranca. a tak to aj dopadlo. Kde bol ľavý obranca a stoper? ako to že hrotový útočník bráni takmer v 16ke?
Odporúčame