ale komu to chceš vysvetliť?
ficovoličom?
pozri ako vyzerajú priskumy: ficoboliči vedú(smery 1 a 2 a republika je jedna krajná pravica) no a do parlemntu by preliezopl aj psychopat z Trnavy
Ludia na Slovensku milujú politikov, nie demokraciu
takže počkajú čo povie fico a to bude prauda

