tak si zober ze do vsetkych skladov, tovarni prevadzok by museli viest kolaje a kazdy by musel mat svoju vlecku. ako by to asi zvladli slovenske zeleznice?
kedy by tie nakladne vlaky jazdili, ked hlavnu prednost maju vlaky pre ludi?
okrem toho, vies kolko trva cesta jedneho vagona zo zapadu na vychod, alebo naopak?
ako by planovaci planovali vyrobu ked nie je jasne kedy im dojde tovar? kamion 1-2 dni. Vagon jeden tyzden.
tak sa zamysli este raz.

