Na LM Slovan má lebo je tam.
Slovan nemá na najlepšie kluby LM.
Slovenské kluby nemajú ani na kluby v konferenčnej lige.
Dokonca české kluby nemajú na kluby v LM. ale majú na kluby v EL a EKL.
načo o tom píšeš?
Na LM Slovan má lebo je tam.
Slovan nemá na najlepšie kluby LM.
Slovenské kluby nemajú ani na kluby v konferenčnej lige.
Dokonca české kluby nemajú na kluby v LM. ale majú na kluby v EL a EKL.
načo o tom píšeš?
si sa s konom zrazil?
tro ktovymysla taketo tuposti. je to ako z dielne kotlara a machalu
my vieme že vy na súmračnej veríte že on nič nevlastní
ved pre vás aj kováčik je nevinný
kolaboranti jak váš šéf. nič iné nie ste.
a pritom si s tým vašim kolaborantským šefom vytiera zadnicu polovník z očovej, lekári, zdravotníci kotlar šimkovičova....
kolaborant už nevie ako by zakryl chaos a neschopnosť
podržtaška čuší v paláci
mopslík šutaj nezvolal radiu pri hláseniach o bombových utokoch. nepožiadal výbor o stretnutie kvoli lynčovaniu človeka
nezvolal radu ked mu odcháfzajú policajti a nebude mať kto chrániť bezpečnosť
ale razie v kluboch kvoli tráve
rada kvoli nejakému pašerákovi
to nevymyslíš-to jekolaborant
A neviete? Už je tu ten koniec chaosu a je tu klud ako nám bol sľuboval nás Petulik aj s pokrvným bratom Robertom. A mopcslik Sutaj im pritakával ako ten psík v aute?
Aj rožky netreba nikomu pchať do huby?
Aj ten benzín je lacný?
Aj tie potraviny zlacneli?
Áno? Tak aj ja spolu s gymnazistka i milujem fica
sú to totálni pomatenci ktorí milujú kolaboranta. im nedošlo že ten ich kolaborant len zastiera jeho neschopnosť
To je správne
a ja verím, že ked ten kolaborant prehrá volby tak nová vláda nezmení zákony a neprekope políciu aby dala amnestie tým ktorí sú zodpovední
Fico len prekrýva problémy týmito správami
udajný telefonát Trump a Putin
zasadanie bezpečnostnej rady
a najvačší trapas je obvinovanie opozície z blokovania úarlamentu - to nebymyslíš, to je kolabotrant fico
no a nezabudnime, že progresívci podla kolabaranta mali blokovať Sevcovica, lebo progresívci. A nakoniec nehlasovali maňušky kolaboranta . TOTO je váš milujúci Fico - kolaborant v plnej paráde
Bla bla bla. Rozprávky starej matere
Tiso bol kolaborant jak teraz Fico. Fico zatiaľ vystaval 200000 prevažne mladých ľudí
Ktovie či nebudú transporty pre liberálov. Veď on Putin da rozumy v Moskve. Na druhej strane aj ten syfilitik Gottwald bol v Moskve. A nevrátil sa v najlepšom stave.
Tiso boltucne prasa ktoré skončilo tém kde malo. Na šibenici.
A skazky o bombardovaní si nechaj pre tupých a tupsich. Teda voličov Republiky a Smerov
Ako nám to sľubovali súdruhovia Fico a Pelegrini? O com hovorí stále súdruh Sutaj a Estok?
Bola tu vláda chaosu a hádok.
Konečne je tu klid a poriadok. Všetko funguje jak má.
A súdruh Fico pôjde do Moskvy. To potrebujeme. Kakať na spojencov.
Ved aj Tiso bol v Berline
uz teda len staci ked zacne Fico vyznamenavat ruskych okupantov a vrahov niekde v Banskej Bystrici jak ten tucny fasisticky farar
A neviete? Už je tu ten koniec chaosu a je tu klud ako nám bol sľuboval nás Petulik aj s pokrvným bratom Robertom. A mopcslik Sutaj im pritakával ako ten psík v aute?
Aj rožky netreba nikomu pchať do huby?
Aj ten benzín je lacný?
Aj tie potraviny zlacneli?
Áno? Tak aj ja spolu s gymnazistka i milujem fica
už amnestoval Bureša, tak prečo by nepomohol iným slovenským eštebákom
budkovský alf, vzdelaním falošný diskutér zo súmračnej
šak toto
parlamentná komisia kde boli smeráci aj fašisti všetko prešetrovali a nijak nevedeli dokázať, že kolíková vbehla do cely a lučanského zaškrtila. aj žilinka potvrdil lebo tam mal v komisiiprokurátorov. aj obhajcovia lučanského
vy ste tak sprostí zakonšpirovaní smeráci (, že ešte aj šutaj s dlahom sú chytrejší. a to je čo povedať
to súdruhovi dlahovi. ale nie ovca lež baran
ešte dvadsať komisií treba aby sa prešetrila samovražda človeka, ktorý sa zrejme hanbil za svoje zlyhania
toto je vláda kludu a stability
všetko sa zdražuje
koalícia je rozhádzaná a nemá dostatok hlasov
rozbitá justícia
zdravotníctvo v kolapse
partneri a spojenci sa nám otáčajú chrbtom a jednajú bez nás lebo my sa obraciame na nepriateľa a agresora
ale koalícia rieši mimovládky, samovraždu, lgbti, halu v šamoríne za 20 000 000 € a študentov na bilíkovej
bravo smeráci! a počkajte budúci rok ked vám váš milovaný fico oznámi dalšie zvyšovanie daní.
komu napchá rožok do huby teraz fico?
ten budkovsky sedlacik ich amnestuje ked bude treba
a kto dal peniaze simeckovcom? jedna osoba na MK?
alebo boli komisie. a tie komisie fungovali aj za fica a matovica. a tier komisie za vlady tychto dvoch dali peniaze simeckovcom. ale aj inym
tu vybrak niekto (plochozemec) jedneho umelca a dal mu zakazku. ani len nedal sancu inym.
ale to asi nepochopis, lebo fico ti povedal ze simeckovci....
prieskum na vzorke nie je nikdy 100%
prieskum na vzorke a v nasich podmienkyách (financnych) nevie odhadnut take veci, ze volici populistických stran nepovedia pravdu. to sa bezne sprava
ale mozno by si mohol studovat psychologiu, aby si pochopil
Odporúčame