RTVS dala dnes priestor dva krát tomu tupemu machalavi čo vyzerá jak donášač STB. A podrztaska je spokojný že plochozemec rozvracia kultúru. Keď toto nevadí ešte ako tak oricetnym voličom smeru tak je to so slovenskom zle. Veľmi zle.
Tupci a primitivii na ministerských kreslách.


