v Rakusku je drahší benzín aj nafta lebo OMV spracpváva ropu cez Adriu?
a čo Česko? odkial má ropu?
je tiež drahšia?
vyhovárame sa na Brusel? Tak vystúpme konečne z tej zlej EU. budeme mať ropu. akurát nebudú autá. ale to je detail
v Rakusku je drahší benzín aj nafta lebo OMV spracpváva ropu cez Adriu?
a čo Česko? odkial má ropu?
je tiež drahšia?
vyhovárame sa na Brusel? Tak vystúpme konečne z tej zlej EU. budeme mať ropu. akurát nebudú autá. ale to je detail
koniec demokracie
slová z polovníckej chaty sa naplňajú
a lúza tlieska
ovela vačšia škoda ako na fsáde je vnútri
dou machala šimkovičová. taký primitivzmus v tejto budove ešte nebol. ani za čias ked tam bolo kino Pohraničník a hrali tam stupídne ruské bojoví filmy
tým nacistickým primitívom treba povedať že sú primitívi a hlupáci ako tí, ktorých obdivujú.
slušná menšina sa nemôže spráývať galantne medzi lúzou. lúze treba povedať, že je lúza. inak nás prevalcuje a budeme tru zdvíhať na pozdrav pravicu a južné slovensko bude aňaorság
tak daj. do koho kope PS
a ako ti škodí ich kritika zlodejov a hlúpych ľudí vo vláde?
matovič bol psychopat.
ale dať na post ministra hlupáka a ešte k tomu neschopného - to je sabotáž
a za čo nakúpiš rpu, plyn? za čo nakúpiš stroje a zariadenia? za šo nakúpiš IT prístroje? za čo nakúpiš zdravotnícke potreby a zariadenia?
za predaj fazule a krumplí? už ich dopestuješ lacnejšie ako rakušaci a Španieli?
ozaj. a čo clo ktoré bude treba platiť?
trnafsky psychopat tu bol 2 (dva) roky, kolko tu bol tvoj mylovany frco? 14? to už by sa dalo niečo spraviť
okrem toho psychopat z Trnavy nezničil kultúru a televíziu
to robí len tá nevzdelaná a hlúpa pani z kitsee aj s tým svojim dvorným šašom
blazon Igor tu bol 2(!) roky. za dva roky ani stavbu nepripravis
zlodej firco 14. kolko nemocnic pribudlo? kolko lekarov sa vratilo z Nemecka a Rakuska a Ceska?
ktore nemocnice boli obnovene?
ako je to s pediatrami?
aku reformu frco spravil? kolko cakame na vysetrenie? 14 rokov vlady frca a vysledok?
obhajovat machalu znamena ze si tupejsi ako on
zas sa tu otyvaju primitivi, co nielenze v zivote neboli v SNG, ale oni ani nevedia kde sa galeria na chadza
obhajovat simkovicovu znamena ze si este tupejsi ako ta fejkova ochechula
chudatko moje osprostele
za socializmu si bola decko
a za socializmu si si nemohla ani prdnut nieto este podpisat nejaku peticiu.
Michala dokazuje že by mohol robiť pomocného robotníka na stavbe so svojou inteligenciou
Plocha zem
Špinavé európske peniaze na prerábania dielní ktoré on nechce….
Klamstvá simkovicovej o Drlickovi
Tomuto tlieskajú len ľudia, ktorí do divadla nechodia. A už vôbec nie do SND
Ty ale vôbec. Ale vôbec nerozumieš demokracii. Presne ako táto vládna verchuška ktorá ničí demokratické inštitúcie.
Toto už sú 70 roky
Aj keď zavrú celu trenčianskou nemocnicu: my mylujeme Fyca!!!!!!!!
Takí ľudia ako ty pokapu od hladu keď všetci odídeme a firmy prehlásime do česká.
Ktorý blázon sa zastáva obvinených a obžalovaných a odsúdených politikov? Len sumracnici platení za diskusie. Alebo totálni idioti
A bláznov. Nezabudaj na ruda a Martinu
Ktorá hra bola sklamanie? A prečo?
Ako je. Možné že hry sú vypredané?
V ktorom divadle si teda bol keď SND nespĺňa tvoje požiadavky? Na Drislaku? To je tvoja kultúra?
Koľkokrát si ol v SND?
Nestačia ti plne sály? Vypredané hry? Dobre hry?
Ale ty si nebol ani v bábkovom divadle u vás na hodoch. Preteká skončila kultúra prečítaním pár receptov v kuchárskej knihe. Galériu si pletieš s galanteriou. Si taký jak Simkovicova. Hlúpy.
kedy si bol naposledy v SND?
kedy si bol naposledy v divadle vôbec*?
všimol si si ako SND vypredáva všetky hladiská?
vieš aké hry sa tam hrajú a aký majú úspech?
Odporúčame