kludne si prejdi všetky podpisy naklikané po štvrtkovej demonštrácii, kedy ich predpokladám pribudlo najviac
nebud trápny jak tá fejková pani
kludne si prejdi všetky podpisy naklikané po štvrtkovej demonštrácii, kedy ich predpokladám pribudlo najviac
nebud trápny jak tá fejková pani
to nie je iniciatíva
to je postoj
to je morálka
Správny postoj Slávie
Som Slovanista ako môj otec aj dedo, ale to neznamená že takéto svinstvá by som neodsúdil
rusi nech si hrajú s rusmi, alebo severokorejčanmi. porípade nech si fico s dankom postavia tím
Naozaj si niekto mysli že organizátor petície sa potrebuje uchýliť k tomu aby si prenajímal nejakú firmu z Indie aby prispelampodpismi? Na čo by to robila? Na čo by to bolo dobre?
To len ľudia s IQ Simkovicovej veria takýmto bludom.
Je zaujimabpve že vláda sa skladala s dvomi typmi ľudí. Zadkolezmi ktorí nemajú chrbticu ako Drucker a Dolinkova Raz. A ľudmi čo majú IQ pod 90. Simkovicova Sutaj
Tak daj vysvetlenie ako by nám bolo keby sme boli nezávislá krajina na EU a závislá na ruských politických Špinách
Vy čo sledujete TV Slovan a ich tupých účinkujúcich máte vysvetlenie. Na všetko. Ten šašek Kollar by má vyšetrovať aj toto. On je šikovný. Veď ide skúmať zloženie vakcín a hľadať v nich 5G čipy.
Keby blbosť kvitla…. Slovensko je ružová záhrada.
Ako to povedal MUDr Strossmayer sestričke Hunkovej?
tak jak ta atrapa Simkovicova, co kupuje kabelky ood poulicnych predajcov a tvari sa ze ma originaly
inteligenciu ma jak dreveny konik
a este ktovie ako to vie s detmi ked syn skoncil u otca
ale ved ich fico mohol dat do lochu. vladol a prezieral nase peniaze dost dlho
dzurindu nemusim. ale vdaka jeho vlade sme v EU a NATO
to je podstatne a vdaka clenstvu v EU sme najbohatsi v historii.
fico najprv odovzdá časť Orbánovi
a potom zvyšok Rusku
lebo ficovi ide o fica. slovensko je mu ukradnuté
on potrebuje zachrániť svojich ľudí, aby zachránil seba. a ked sa mu to podarí tak zmizne na Belize alebo Kajmany alebo do Bosny...ale v ziadnom prípade nie do milovanej moskvy alebo Pchjonjangu
asi to máš pomýlené
opozícia sa netajú tým, že jej ide o obštrukciu. preto aby tento zákon chráíniaci ficovu mafiu bol prijatý čo najneskôr. Podržtaška ož pochopil, že musí robiť ústupky. Tlak EU ionštitúcii tiež bude silnieť, pretožepre EU je sloboda a demokracia svatá. takže nebude súhlasiť s krivením demokracie a slobody ficovou mafiou
prečítaj si ešte raz a pomaly. ked nepochopíš, tak vysvetlím
toto ani nemôžeš myslieť vážne
liberálne pravicové strany chcú menej štátu, ked už . ich cielom je aby si svoj osud riadil jednotlivec a štát sa staral len o tých, ktorí to naozaj potrebujú.
kto po tomto je ochotný čo i len uvažovať o Dankovi ako prezidentovi, je rovnaký exot ako tento klamár, konšpirátor a podvodník. a zbabelec
tak ked si bol spokojný s ficivládou a si spokojný s tým, že ide oslobodiť svojich zlodejov a ich kamarátov, tak bud si jeden z nich, alebo to máš v hlave pomýlené
Aj bez charakteru sa da žiť. Vid fici Sutaj Pele Danka Tomas Dlaha Tarabkova Kim Blán ár aostatna háveď.
Ty si taký jak Vasil a Dlaha dohromady.
Atd je t ako nás smer a jeho podrztasky
Hlúpa hus. Nestará sa o dieta.
Žije v liberálnej krajine.
Totálne vygumovana
To je Slovensko
Odporúčame