Zdravotné sestry opäť v tieni pozornosti štátu? Žiadajú viac kompetencií, lekári namietajú
od tychto zlodejov a posychopata matoiviča netreba čakať žiadnu koncepciu, žiadne ciele, žoadne vízie. len populizmus
a tak sa stalo, že lekári majú nadštandardné príjmy.v nemocniciach. obvodáci utreli hubu. zdravotníci utreli hubu. a doktor z nemocnice končí o 12,00 a ide do súkromnej ambulancie...
nemocnica je v každom mestečku. a ludia nechápu, že tá budova stojí peniaze a aj tak tam chýbajú lekári. ale nemocnicu si nedáme.
v Bratislave je strach prejsť okolo univerzitnej nemocnice. okolo nemocnice, ktorá má vychovávať lekárov.
nemáme zdracotné pripoistenie, aby bohatší nebrali miesto a čas menej majetným.
nevieme sem prilákať sestričky zo zahraničia.
a tak aj dopadneme. budeme mať zadlžené nemocnice (budovy) s minimom lekárov.
lebo politici počúvajú ludí ktorí čítajú len fejsbuk.a politici majú podobné IQ.