prečítaj článok
Kim Blan Ar neposlal protest do Soulu, že prečo sa vyhrážajú jeho priateľovi Kim Čong Unovi?
mna nezaujíma čo v tomto prípade robí niekto iný
ačohentyzmus si nechaj pre seba
kedy zasiahne polícia u Orbána a jeho zlodejov?
ked to potvrdí normálny zdroj tak uverím
ruským mediam môže veriť len dlaha s filckom a Kim Blan arom
Progresivny bol aj Jozef 2
aj Štúr
aj Štefanik
dokonca aj ježiš
a presen tak ako ty jačali a kvičali:
klerus za Jozefa2
maďaroni za Štefanika
Madari a madaroni za Štúra
nekresťania za Ježiša
rešpekt? rešpekt nerobí funkcia. teda v demokratickej krajine určite nie. len v totalitách.
rešpekt robia činy
a Zilinka s a zamotal. poriadne. ten človek stratil akýkoľvek rešpekt keď začal oslobodzovať Našich ľudí pomocou 363
Šeliga podstúpil doteraz jasné dôkazy. a v talone ma dalšie. takže Žilinka len nadviazal na Trnku
ebnuty kotlar zavolal ebnuteho harabina
migrantov v eletricke uz odhalil
teraz odhali mikrocipy vo vakcinach
sprosty narod ktory si zvoli zlodejov magorov nevzedalancov psychopatov mafianov a ich podrztasky
aky mas s tym problem? funguje magistrat? funguje. a lepsie ako predtym.
zatial nepoznam lespieho primatora. ak bude taky kandidat tak nemam problem ho volit
videl som take chodniky v Belgicku aj Holandsku
Sturovu robil Ftacnik
ja ako staromestan mam volne miesto odkedy je parkovacia politika
apropos. progresivny bol aj jezis. Porgresivny bol aj Jozef 2, aj Stur aj Stefanik
takže si si už prešiel petíciu a vieš kto je bygenerovaný a krto skutočný? alebo ti na toto tvrdenie stačí status majitelky konšpiračného media, ktorý šíri klamstvá a tupyny?
veriť tejto filckovej náne treba riadny kus primitivizmu
i napriek číňanom, i napriek rusom v nhl, i napriek svinstvu v teniuse kde rusáci hrajú dalej, si to Slovan mohol odpustiť
michelko je podobne tupy jak simkovicova
1700 a 170000 je rozdiel
a okrem toho, ktori umeci podporuju pani ministerku, okrem Tapaka?
podstatne je ze fico podpise 50mld
podstatne je ze fico potvrdil celistvost Ukrajiny
podstatne je ze fico tam bude dodavat zbrane
akos a stymto dezolati vyrovnaju?
dakujem za slusny prispevok
samozrejme nie vsetko sa podari. myslim ze cyklochodnik mal byt uzsi. myslim, ze tam mal byt hlavne BUS pruh.
ja nebudem chvalit akehokolvek poltika. ani komunalneho. Valo zatia spravil viac dobreho ako zleho. v podstate len tento cyklochodnik by sa mal upravit a malo bysa zrusit platene parkovanie cez vikend v centre mesta
prejdi sa po meste a uvidis.
samozrejme predtrym si nastuduj kompetencie a pozri kolko Hlavne mesto dostava
mrtvy okupant, dobry okupant
aj moja babka sa tešila ked padlo nemecké lietadlo za 2 sv vojny s okupantami
a tiež bola rada že odvisol Tso aj Tuka
rusi povedali ze ukrajinskí zajatci. pockam az tuto spravu vydá doveryhodný zdroj. nie ruské propagandistické špiny
stojíš za ženou ktorá nemá víziu? za ministerkou ktrá nekomunikuje s umelcmai? za miniosterkou ktorá chce určovať čo je a čo nie je umenie? za ministerkou ktorá sa nevie vyjadrovať? za ministerkou ktorá verí a šíri konšpirácie? za ministerkou ktorej nevadí vraždenie v susednej krajine a legitimizuje režim putina a lukašenka? za ženou ktorá sa nestará o svoje dieťa? za ženou ktorá neznáša gejov ale oblieka si značky najznámejších svetových gejov?
za jej podstúpenie je 90% umelcov a pracovníkov v kultúre. za jej odstúpenie je 170 000 ľudí. Viac ako dostala sns vo volbách
hlavne aby tam nebol tupý radačovský a hluchá primitívna monča
Odporúčame