A v Rusku sa zrutilo ruske lietadlo
to je dar pre fica. mrtvy okupant dobry okupant
A v Rusku sa zrutilo ruske lietadlo
to je dar pre fica. mrtvy okupant dobry okupant
Slávia ukazuje ako sa buduje značka
Na Slovan bude chodiť len prosmerácka lúza
Bravo pán Kmotrí. Dsoiahli ste dno ako Fllcko Putnovič Orbanenko
a budeme ich voliť dalej. lebo vdaka nim má Bratislava víziu a konečne sa v nej začalo robiť koncepčne
každý problém je riešiteľný
pomenovali skutočnosť
a zabudli dodať že orban je zlodej
slovenský premiér Filcko Putinovič Orbanenko má iný názor
a je pkakakný ísť do Kijeva tak ide len do Užhorodu
zbabalec a ruský zadkopich
žumpa
po 50 rokoch končím. ja sa nemám za čo hanbiť
môže tam chodiť prosmerácka lúza, za ktorú už kmotrík zaplatil tisíce eur pokuty
najdrahšie lístky mu kupujeme my. ale takých ako ja čo skončili je viac
smerácky primitív ako ty ma nedokáže uraziť. len rovnaký odpad ako fico sa môže zastávať tej kremelskej filcky čo je u nás premierom.
Frco po konšatatovaní že v kijeve vojna nie je sa zaradil medzi ľudský odpad
Bodaj by ho z Užhorodu vyhnali. špinu putinovskú
Neurážaj filcky. Oproti Ficovi sú to milé tvory
Neskutočná hanba. Ešte väčšia ako keď vlastnil klub mafián.
Prečítaj si oj príspevok ešte raz. Slavia patrila cinanom. Nič moc.
Ale ani to neospravedlňuje majiteľa Slovanu hrať s podporovateľmi vrahov a okupantov.
Aký dôvod má Orban blokovať vstup Švédska?
Je to nacionalisticky zlodejsky dementny narcis.
nie je tupučký. môžme sa zamyslieť nad majitelom Slavie
ale ani to neospravedlnuje Slovan hrat zo superomi co podporuje vrahov a okupantov
je vidieť že je právnik
výrok "žiadne dôkazy neexistujú" neznamená "nestretával sa"
pre nich je kultura Drislak a Ander z Kosic
v zivote neboli v divadle
nevedia rozdiel medzi operou a operetou
jediny maliar ktoreho poznaju bol Adolf Hitler. ved aj on urcoval co je a co nie je kultura
kolko tých podpisov je fejkových?
a nenapadlo ti že to tam posielali takí ludia ako ty, laen aby spochybnili?
a kontroloval si aj podpisy na ficovej petícii?
kolko % je fejkových?
ja sa fakt nedivím, že v tejto krajine sú vo vláde také kreatúty ako taraba Sutaj Simkovicova Blanár apod. aký volič taký poslanec
ak sa v divadelnej hre niekto prezlečie za ženu tak už to nie je kultúra?
to fakt?
alebo kde dostáva niekto grant z MK za prezliekanie za ženu?
nestačí že tu šimkovičová šíri tupyny, ale ty ju este aj podporuješ?
tak kedy si bol naposledy v Redute? a kde sa nachádza? a vieš že na tú strechu bolivyčlenené peniaze tak či tak?
u nás behajú aj diviaky
taraba nič? strelba v meste už dlho nebola
šašek a kamarát eštebaka, ktorý sa skrýva v Bosne
a akože ich odstrihla? ktorú konkrétne odstrihla?
vieš ako to bolo v skutočnosti s opravou rdeuty (kde si nebol určite ani raz v živote a asi ani nevieš kde to je)
jedna vygumovaná fejkoví ministerka rozhodne čo je kultúra a čo nie?
už sa podpisujú umelci, vysokoškaláci
ani oni nie sú tí praví umelci a nerozumejú umeniu?
Odporúčame