Kristus práve požiadal o politicky azyl v Rakúsku. So Slovenskom nechce nič mat a už vôbec nie s častou slovenských katolíkov ktorých zastupujú biskupi a kufy.
Kristus práve požiadal o politicky azyl v Rakúsku. So Slovenskom nechce nič mat a už vôbec nie s častou slovenských katolíkov ktorých zastupujú biskupi a kufy.
Extremisti vnucuju svoje dogmy do tvojho zivota
Povedz jednu myslienku liberalov ktora ti nieco vnuti a obmedzi tvoju slobodu
Koecne nam bude hej
13 dochodok
Lacne ootraviny
Ziadne medvede
Narodne jedlo
Hurrrrraaaaaaaaa
A mizno vystupime z tej hnusnej EU. Ved Orban tu uz ma tolko agentov ab na tom pracovali a on si zriadil autonomiu
Sloaci si zvolili Slovaci maju
Tym ktori chcu stale volit smery a okajno treba zobrat volebne pravo.
Pozrel som si relaciu.
Kto je schopny obhajovat toho pošuka danka je primitiv. Nema v rukach vlastnu stranu. Je v koncoch.
Fico bol vzorný pionier aj zavzak. Kandidát KSC. Take filcky zostanú furt červené.
Každý voli svoj obraz. Nefachčenko komunistov. Krikľúň fasistov. Nesvojprávny slubotechny. Debil debilov.
Aha
Simecka otec si dovolil otvorit hubu proti bolsevikom. Kolko bolo taky h?
Urady prace treba zrušiť.
A nemyslím že sa má štát starať do vśetkeho. Ak niekto nechce pracovať nech nepracuje.
Kto núti ľudí tam nakupovať?
Nechaj to na trh
Roky chodím do Billy. Neviem či je drahá. Ale vyhovuje.
Môžeš si vybrať obchod kde chceš nakupovať.
To je sloboda. Anvyhoda liberálnej demokracie.
Rozdelenientrvs. Niktonojrem revuckeho geniálne ie prečo. Ale rozdeliť.
Peňazí dosť.
Tento sedlacky zväzák. Ficovec telom aj dušou. Vždy pripravený.
fico vyzerá už úplne jak mečiar
ak nejaký sochár bude chcieť zvečniť zýlo, tak fico môže byť predloha
a tarabko?
aj PET flaše budú aj ochrana, len musí nasmerovať toky financii k sebe
Zilinka? To je ten čo robí tanecky okolo obrubníkov na cintoríne na zrejme na prikaz ambasády vrahov.
Ale dva roky nečinnosti vocimelitnym vyšetrovateľom mu nevadia.
Vot eto generaľnyj…….
Slovač miluje tajtrlikov
Sutaj s estokom
Matovic so siposom
Krajniak s tabakovou
A potom ešte zlodejov
A čegevaru
vieš čo sú mimovládne organizácie? pozri na internete komu idú 2 resp 1%
a ked tvoj príbuzný nedajbože dieťa dostane rakovinu tak chod pýtať peniaze na opateru k bolševickým smerákom alebo od dôchodcov
kto proti vám stojí ty môj malý hranatý bolševik?
celý svet vás nemá rád?
tak chod do ruSSka
takže mimovládky ako Plamienok, pomoc ludom s rakovinou, ale aj športové kluby, záujmové združenia...všetci títo nech si trhnú nohou, lebo dáme starým rodičom
a kedže tieto mimovládky nebudúmať peniaze, tak vypýtajú od rodičov
alebo deti nech skončia na ulici
lebo starí rodičia budú mať vyšší dôchodok
smeráci s tomášom sú to isté ako olajnovciarodinovci s Krajniakom
Odporúčame