nie. ale svgojou hulvatskou retorikou m,a svoj ultras tak ako smeraci maju svoj ultras aj napriek zlodejskej politike
nie. ale svgojou hulvatskou retorikou m,a svoj ultras tak ako smeraci maju svoj ultras aj napriek zlodejskej politike
slovaci sa vzhdy pripojili na stranu zla
v 19 storoci sa s radotpou pomadarcovali za mastny chleba
v 20 storoci s radostou sa spojili s vrahom hitlerom a vyvrazdovali slovenske obyvatelstvo za mastny chleba
od 1948 posluhovali sovietskemu vrahovi za mastny chleba
v 1989 ziskali slobodu a teraz ju chcu venovat vrahovi z ruska a casom aj cast uzemia nacionalistovi z madarska. za mastny chleba a prepustenie smerakov
stat s Olajnoi na jednom podiu chce silny zaludok. ale pre dobro veci treba zatnut zuby
horsie je to s kadehakmi ktori este laviruju ci nevymenia svoju historiu a cest za maternice a nejake kraviny v ustave spojenim sa sso smerakmi
Ale ty nevieš napísať ako rilak simkovicova svojou kultúrnou politikou aj moje deti naspäť. Možno budeme spievať 4 slohy hymny?
V DPOH zmenime plagát? Za Jánošíka?
V rozhlase bude 50% ľudovej hudby?
Budeme chodiť v krojoch?
Fakt má to zaujíma.
Ja už som čiastočne tam.
Tak smeraci co bojuju protimprogresivcom a LGBI buds mat dilemu. Hlavne ked psycho z TT vybalí všetky špinavosti.
ale este mi odpovedz tri body ktore ma spravit ministerka kultury aby mladi ludia neodchadzali
a ani ja
predstav si ze ten robotnik v tescu tam nie je nuteny robit
predstav si ze moze ist robit tam kde zarabaju viac
predstav si ze moze ist aj do toho Rakuska
za socializmu sme tu amli vsetci velke h... okrem komunistickych pohlavarov
a ked sa chces porovnavat s Rakuskom tak sa porovnavaj vo vsetkom. a potom zistis preco tomu tak v Rakusku je
a zacni od roku 1945 kedy sda Rakusaci pripojili k demokratickej europe a nie komunistickemu rusku, teda ZSSR
tam zacali vznikat rozdiely
tak a teraz ide sutajovi a estokovi o co? nechat policii rozviazane ruky nech vysetruje dalej, alebo zastavit stihania a zastrasovat tych ktori si chcu robit svoju pracu nezavisle?
ale co chciet od smeracika a ficovho mopslika s vycerenymi zumbami
ty si stratený prípad
nežná revolúcia priniesla slobodu. to je ti málo?
lutujem ludí ako ty ktorí snívajú o prehnitom socializme kedy jednak stále niečo nebolo, technologicky sme zaostávali a hlavne - žili sme v klietke
u nás nastupuje fico po 12 ročnom bačovaní
40 ľudí už odsúdených
terstne stíhaných dal do finkcii a sedia v parlamente
odvoláva nepohodlných a nechce aby prípady išli na súd
good idea slovakia
V Rakúskus súdia bývalého premiera za talmer maličkosť. odstúpil a nevykrikuje o politickej pomste
fico tu zavádza nie balkán ale rusko-madarslký štýl
a ešte jedna vec, ka som skoro dochodca. ale za tuto krajinu sa hanbím aj ja
vieš prečo chcem odísť aj ja?
lebo mi premier chce diktovať čo je kulturne
lebo tu nie je vymožiteľnosť práva
lebo tu ludia hája politikov ako svatcov
lebo tu nefunguje zdravotníctvo
lebo sa tu neinvestuje do vzdelania vedy a výskumu
lebo s atu neinvestuje ale vlády prežierajú naše peniaze a rozdávajú plošne všetkým
lebo si nevážime slobodu a upierame rovnaké práva iným ako máme my
lebo ciciame peniaze z EU a klaniame sa vrahovi z ruska a už aj šovinistovi z madarska
ale hlavne že simkovicova to tu vytrhne nejakým zákom (akým?) aby tu bolo lepšie
ako misterka kultury pozdvihne sebavedomie?
nože daj!
vieš prečo mladí ludia končia v zahraničí? kvoli tomu že kultura nedáva peniaze na pozdvihnutie?
predstav si že mladí ľudia zostávajúú v naj ateistickejšom štáte v EU - v Česku
zostávajú v krajinách lkde funguje liberálna demokracia.
prosím ťa povedz aspoň tri veci v kuptúre ktoré prinutia mladého Slováka zostať na Slovensku
a kedy kupil Lučanský byt?
a kde?
a akýmal plat?
ale ked mu ho dorovnával Bodor ako Makoovi, tak je to ok
od koho máš tieto múdrosti?
asi si padol na hlavičku ked sa tak vehementne zastávaš nejakého politika
vyšetrovatel je úradník. nič viac nič menej.
ale to by si musel vedieť ako funguje OCTK a nielen počúvať výmysly a báchorky tvojo milovaného vodcu
už len povýšiť tých vietnamských eštebákov a košča
ako to povedal frco na chate svojim kamarátom:
hodíme to na Milana (Lučanského)....
to hovorí za všetko
a týmto dali hlasy aj diskutujúci v Pravde
proste si treba uvedomiť: zlé svedomie dokáže dohnať do zúfalstva. Lučanský ukázal že si zaslúžil generála, lebo sa vysporiadal so zlým svedomím čestne po vojensky
mna by zaujimalo ako prijmaju antilgbti Peleho a jeho kamarata Sutaja
nie je to pre nich konflikt zaujmov?
jasneeeee
manažéri nadnárodných firiem nerobia takéto rozhodnutia. lebo vlastniť nehnuteľnosť a udržiavať ju stojí peniaze. a lietať tam 2x do roka?
toto spraví len jeden typ človeka. ktorý zarobí peniaze nezákonne
a za 75000€ kupiš na Floride bytík so švábmi v gette
Ak porušovali zákon takmprokuratura mala konať.
Ale je to ťažké keď niekto na tlačovkách púšťa z nahrávok len to čo chce. Vystrihané. A ešte tazsie keď nie je jasne kto tie odpočúvania robil.
Ale Sutaj s rstokom sú dobrí psikovia. Poslúžia donovi robertovi.
Odporúčame