Dochodok bol v predskolskej dochadzke. Viac nebude :)
Dochodok bol v predskolskej dochadzke. Viac nebude :)
A v ktorych obchodoch nakupujes? Ci si vyrabas potraviny sam?
Nakupuju Poliaci v polskom lidli? Ten predava tie iste vyrobky ako na Sk.
to su slabe plany.. ma davat jadrovu zbran do kazdej ruskej rodiny
.. namiesto chladnicky, pracky, wc..
staci sa pozriet ako vie umela inteligencia generovat tvare
laicky sa nebude dat rozoznat, ci su zabery realne nahrane, alebo vytvorene
strati sa zaruka, ze video je prave - v TV, na internete, vsade..
Rusi cechom a nam nepodakovali za roky hostenia pocas okupacie. Tento je slusnejsi :)
Putin Zelenskeho akosi zle odhadol - myslel si, ze sa zosype za 2 dni. Ze civilny herec.. To ho v KGB neucili povahovu analyzu? Asi nedaval pozor..
hehe, to bolo vtipne.
takze makat mozu, ale budu drzat krok. budeme ich chovat ako zvieratka.
podobne, aj taky slovak, co sa po x rokoch prestahuje z vidieka do mesta, alebo naopak, moze byt spion. lebo si zvykol na ine a teraz nedodrzuje "tradicie".
v spornych situaciach by mohol zafungovat zdravy rozum.. :)
pre niektorych pribeh trva dlho (resp. je po castiach), predcasne vyvodzuju zavery, su moralni alibisti
tento tvoj spostredkovany pribeh nie je nieco, co by niektori ludia s radostou citali
ini su zase zvedavi
ini cakaju rozuzlenie
nikoho nechcem formovat nasilne, ale prost. je celospolocensky aspekt. existuje v spolocnosti ako odpoved na iste ludske potreby (sexualita, peniaze, pre niekoho neovladatelne!). pre mnohych je skryta. ini sa zase nebrania poskytovat a vyuzivat jej sluzby. prinasa aj vela negativ.
ako sa s tym kazdy vyrovname? nie je to nahodou nastavene tak, aby sa vlk nazral a aj ovca ostala cela?
je to spolocenska zodpovednost.
tieto pribehy mozno pomozu spravit si nazor na to nielen zo svojej strany, ale aj z druhej.
tieto pribehy mozno pomozu aj dotycnym, aby nesklzli na nezelanu cestu.
mozno by sa tato zena inac spravala, ak by poznala zaver, riziko..
a my, ako spolocnost, ake k tomu zachovame stanovisko?
odmietave, odsudzujuce, alebo vychovne, napravne, riesiace?
si si vsimla, ze iste rozhodnutia prijaja / vyvodila sama?
socioprostredie ako jediny faktor kauzality je priliz velky determinizmus.
clovek ma v hlavicke aj neuronovu siet + pocitovo sa rozhoduje na zaklade (jemu) ocakavanych vysledkov. clovek je ohranicena entita (neriesme zavislosti, determinizmus, ostanme na spolocenskej urovni.)
mlady clovek ma velku radost z istych napadov. bez vhodnej spatnej vazby nedojde v NOM k uvedomeniu
pozor, hada sa maximalna hranica, nie minimalna!
treba upozornenie..
tato otazka je cielena na specificku skupinu.. aby nedoslo k omylu..
Mladej babe ocividne islo o srandu, bez mantinelov. Pridala sa zvedavost, vzrusenie, imponovanie od okolia a partia. Tam sa da malo vysvetlovat, ide ako neriadena strela.
Ako to skonci.. Kde sa rube, tam sa moze zapichnut trieska..
Ten bol projektovy manager :) Inac, ked si to clovek zoberie, ten putin ma okolo seba riadne postavicky. Necudo, ze mu preplo.. S akymi ludmi sa stretaval, tak dopadol..
Utok na ukrajinu mu asi poradila umela inteligencia, kt vyvinuli opiti prigozin s kadyrovom v moskovskom vojenskom institute
A presne sa putin na take uvazovanie spoliehal :)
No strasna svatoziara..
Len by mal vediet, kedy s tym "sirenim dobra" ma prestat.. akosi presluhuje, prehana...
Citlivo vnimam - akoze sa ludstvo ma teraz najlepsie? Ake ludstvo?
Nejaku moc putin ma, ale vyuziva ju proti prospechu ludstva. Najma v poslednom obdobi nic dobre pre svet neurobil..
Putina? Jeho zmena sveta trochu vykolajila ekonomiku..
Aby si mal na koho nadavat? Si predstav, ze by si musel nadavat na seba..
Je to slabe, strediska sa stazuju, ze nemaju sneh.
Ale ked putin podpise dekret, aj nasnezi
Odporúčame