Saturn 5 bol asi vymysel.. nikto ho nevidel letiet. hehe
Je to drahe, riskantne, skoda vysvetlovat
Saturn 5 bol asi vymysel.. nikto ho nevidel letiet. hehe
Je to drahe, riskantne, skoda vysvetlovat
Zem sa posuva po svojej orbite okolo slnka. Mozete na to vsadit s vacsou istotou ako na maniere kgbaka.
Plati sa za ten rusky plyn a ropu rublami? Kde to vsade nedodavaju?
klucovejsi bude rok 2023.. 2022 sa zavadzali sankcie.
narast eu importu? chcu sa zasobovat, lebo panika.
lacny rubel je vyhodou pre rusky export.
akoze tym druhym tahom dokazal prekabatit carslena dlhodobo? ze dokazal carslena drzat dlhodobo v tej svojej myslienke?
ak pocitac pri uceni este nevidel moc alebo ziadnu obranu na tuto "medzeru", vyslo mu to ako vysoko vhodne na vitazstvo.
pocitac si urcil trajektoriu. kazde kolo ale dokaze urobit variantu alebo aj uplne zlom z povodnej myslienky. (clovek nestiha.)
snad nie sme horsi ako ruski fasists a bonduelle doviezie kukuricu aj nam :P
je to ako nabozenstvo
takyto rusi veria svojim idealom
problem je, ze pri tom chcu ohryst susedov
to je sranda, ked niektori zistia, ze nie je pravda, co si vyformovali v mysli.
potom tu mame dalsiu kategoriu, ktora nesmie hovorit, co si mysli.
vzhladom na to, ze v rusku je zakazane resp. spolocensky nebezpecne otvorene hovorit, realny stav ruskej populacie nemozno poznat.
z hora sa spoliehaju, ze stale existuje dostatocna skupina podporovatelov praktik rezimu.
indicia moze byt sledovanost programov, ale aj to je otazka, ako sa meria.
Mozog je obdivuhodny organ. Vytvara nase vedomie, reaguje na podnety, tvori pocity. Brani nas pri smrti. Dokaze sa prepnut. Pracuje neskutocnym vykonom pri psychologickych a hormonalnych iniciatoroch. Fungovanie mozgu pri okamihoch blizkych smrti, resp zdravotnych problemoch je odlisne od bezneho spravania.
Je to sposobene vybudenou aktivitou.
Ako slaby priklad, vybudena aktivita je aj snivanie. Mozog vie vymysliet prekvapive okolnosti, ktore by sme pri beznom vedomi nedokazali vymysliet. Dokonca take, kt presahuju nase bezne poznatky a intelekt.
Je to silny zazitok.
Je to poodhalenie nesmiernej komplexity, kt obvykle vnimame ako sumarny vysledok.
Clovek chce verit svojim zazitkom a pocitom. Inac to vnima pred, pri a potom.
Zelam, aby liecenie dopadlo uspesne a emocionalnu silu.
musia mu vyvrazdit rodinu, aby pochopil.. potom sa bude stazovat na lamparni..
a co, na spovedi putin tiez bol? nepremietali, ci sa vyspovedal zo zabijania?
vyspoveda ho farar z kgb..
a kolko nas stala deformacia ficovou chobotnicou, nasimi ludmi, pokrivnie statu?
kludne tam zarataj aj matovicove atomofky, lebo inak by sa to nestalo .. :D
Nech ma parlament s polovicnym hlasovanim maximalne pravo VYHLASIT REFERENDUM PRE OBCANOV.
Vyhodene peniaze..
Ani korektnu otazku nevie definovat..
Hlasovat za kupovanie poslancov .. mozete si centrala na sumracnej viete co..
zvazuje dat navrh, aby 90 poslancov mohlo rozpustit parlament
:) jeho naivitu by mohol pouzit ako alibi
Fico zase dava referendove otazky, ako mu vyhovuje. Pritom pozna aj ine riesenia, ma nastudovane, ako to funguje v inych statoch..
Rovno mohol dat tych 90 poslancov, usetrili by sa miliony..
Aby si v tom kurniku kupovali poslancov..
Nech ma parlament maximalne pravo vyhlasit referendum pre obcanov s polovicnym hlasovanim.
To by sa hned naucili hlasovat - keby to zneuzivali, ludia by hned videli - platilo by sa za referenda, nutili by ludi chodit..
Nevies ake opatrenia by robil Fico v kovide, tiez by ludia zomierali a stat platil. Takze take mudrovanie je najlepsie.. Mudrovanie zalozene na porovnavani s neznamym.
Ak sa co i len trochu orientujes v politike, vies preco dopadli volby takto
Chcha to su ficove frazy
Odporúčame