Autor pise keď je niekto prezidentom príliš dlho
Takze Biden moze byt starsi, ale nie degenerovany
Autor pise keď je niekto prezidentom príliš dlho
Takze Biden moze byt starsi, ale nie degenerovany
To odkial poznas take pojmy, pohybujes sa v takych komunitach? Spravny Slovak pozna len borovicku. :)
Chudak putin nevie riesit veci normalne, musi byt fasista. Chudak.
Najlepsie by si si to vyskusal, ak by si bol obet. Treba zazit prichod cudzich nasilnych vojakov alebo umierat v nemocnici. Mozno tvoja namyslenost vytriezve.
celkom velke obete a neporiadok kvoli jednej hlave - byvaleho agenta kgb a bezopozicneho vladcu putina
aky mily panko, ako moc mu ide o dobro pre stat :)
mysli tym jeho stat, stat "nasich ludi"??!
tiez si z manzelstva z bocnej linie? :D
autor to nemyslel ako zakaz zakonom ale ako nedoporucenie, co by sa nemalo robit
takze ty pouzijes zakon na presadenie niecoho nevhodneho, lebo zakon to nezakazuje.
to iste ako s tym kradnutim. NAOZAJ VIES? CHAPES? :)
takze je spravne manzelstvo v bocnej linii podla teba?
o tom kradnuti nerozumies? nedivim sa pri tychto obcanoch, ze ficova chobotnica tu roky mali hody.. proste zvyhodnujes seba alebo istych ludi tak, aby boli nad ostatnymi, kt nemaju rovnaku sancu.
jednoduchy priklad na pochopenie - kedysi zakon nevyzadovat verejnu sutaz na statne zakazky a prihravali sa vyvolencom za nadstandartne podmienky. CHAPES? dnes su mozne ine schemy a diery su stale.
to chapu aj teraz, aj pred 30, 20, 10 rokmi chapali.. aj pred 50 timi..
akosi sa cez to nevedia preniest :)
zelaj rusom technologicke alebo kulturne vitazstvo, ale oni nie su toho schopni..
mnozstvo lekarov nedoporucuju manzelstvo v bocnej linii. aj neodbornik chape preco..
ak sa budeme riadit vylucne zakonmi, tak budeme kradnut, podvadzat pomimo zakona.. vyhovuje?
chyba ti zdravy rozum - tvoja argumentacia je mimo..
Rataju sa aj makety?
(Falosne ciele pre ruske rakety?)
Imperialne pretazenie prave nastalo vo "velmoci" zvanej rusko :)
Inac zabavny text..
No vidis, tito to vedia lepsie :) Az lutujem putina
Rusi sa boja, ze zle dopadnu, lebo nevedia fungovat bez nasilnosti.. daj im demokraciu a oni sa polozia sami..
Ludia, z vodovodov vypustite vodu, aby vam mraz neroztrhal potrubia. Lebo uz sme vsetci pomrzli. :)
Mozes sa pozriet do zachoda, co si vyprodukoval :)
a ktoze nas vydiera?
kupujeme niekoho vyrobky alebo suroviny napriek svojej voli?
co by bol len dokaz, ze rusko nefunguje dobre..
pohromady to vynnutene drzi len sila..
Odporúčame