Podla putina - ten, kto zabije, si moze pritakat svoju pravdu
Podla putina - ten, kto zabije, si moze pritakat svoju pravdu
esteze nas chranili .. zostrelili by aj drzana, ktory by priletel zo sovietskeho zvazu? :D
ci prisli len na tankoch v 68?
To uz v esete diagnostikovali hlas ako nebezpecnu infiltraciu? Idu liecit?
bielorusi cakaju, co povie kremelska chunta
Akurat jej slubil niekto uzemnu celistvost za odovzdanie jadr zbrani. Chapes?
Takze sluby neplatia.
Autor ma pravdu, je to poriadny precedens.
Podobnu srandu si robi aj z umierajucich deti na ukrajine..
ked sa uz nevie zmestit do reality, tak sniva o pribehoch, kt. sa daju len napisat.. pribehmi, kt. su nad beznymi smrtelnikmi..
putin ma rad rozpravky.. kedysi kniha dzungli - staty nazyval po postavach, teraz pan prstenov a prstene..
Prijal uz rolu saurona?
Pekne ho putin vyuziva. Nech nikto nerozprava, ze to tara bez pozehnania putina. Hra na bububu, nacionalisticke rusko a dobreho a zleho policajta. Aby ho putin niekedy neupratal. Posluzi a uprace.
1) nastuduj si teoriu chaosu - nevylucis ani minoritny cinitel
2) ak je problem, treba s tym nieco robit
nie je rozumne len minat a divat sa..
je to ale pohodlne :)
Pre obcanov je prinosom, ze tu nebola vojna.
Ze nie sme povacsinou nacionalisticki blazni - i ked cas populacie sa da zmanipulovat..
Rusko sputi program klonovania ziveho materialu - tzv. biorobotnik 2.0 - nasadenie specialna operacia
Pismena ruskej armady Z, V a O musite v rusku vidiet, aj ked idete nakupovat na Vianoce.. pohorsujuce, ako v rusku propaguju armadu a jej ciny..
proste rusko je tak zviazane s armadou a vrazdenim, je to ich narodna vlastnost
plus tie rozpravky, aky je rusky narod silny a sikovny .. uz len cakaju, na koho sa vrhnu a koho zjedia
Vypadol cez ventilacku
To je to komunisticke videnie sveta.
"Svetova velmoc" a jej najuspesnejsie auto je stary skopirovany fiat.
Teraz cinska kopia
Zisk doma = premarneny statom
Co z toho, ked ludia kapu
rusky fasista krici, ze chce zit. Chapeme ..
Vyzera to, ze tiez vypadol z okna..
.. prezil a dopadol na hlavu..
dnes ta ironia akosi nefunguje :)
V sprave stalo, ze dotycny nedodrzal ubytovaci poriadok a na vlastne nebezpecie otvaral okno.. podcenil indicke pocasie - odfukol ho vietor
Odporúčame