a co ruska zavislost? ma byt SR ruska devka? vrazda nevrazda? kleptokracia nekleptokracia?
a co ruska zavislost? ma byt SR ruska devka? vrazda nevrazda? kleptokracia nekleptokracia?
pouzitim jadrovych zbrani by rusko prislo o daleko viac ako ukrajina svojou necinnostou
podobne ako mnohi sa spoliehaju na statny dochodok, napriek strarnutiu obyvatelstva a zaplati to stat?
rusi a ich posluhovaci budu strasit, ze v lete zhorime bez ruskeho snehu..
:DDD
myslis ako vyberat v rusku z bankomatu dolare? :D
to sa da?
mame sa dobre, vsetkeho dost a rusi sa tvaria akoby vytvorili atomy a vesmir a pritom maju hole (doplnte)..
ved pisem - surovo v zmysle krvilacne
su povahy, kt bez kontroly znasilnuju, vydieraju, kradnu, zabiju, vyzivaju sa v tom
ak v tom vidis zmysel armady - si cudny, nieco ako kadyrov :)
vojak nemusi byt hulvat
vojak ma byt vycviceny splnit ulohu - ked ma prikaz bojovat
no kolko zien si videl v cestnej strazi, armade SR?
jednu? dve? vadi ti to?
z pohladu schopnosti a zaujmu nedava zmysel tvrdit, ze muzi maju 100%, zeny 0%.
ty zijes v akomsi hlupom sebaopojeni :)
zabijanie casu pri udici nie :)
Ja ze ci vies iba rozpravat, alebo vytvarat aj nejake to HDP, aby sme sa mali lepsie..
Tak iba rozpravas :)
No a co by si robil s tym morom?
Vsetci proruski diskutujuci sa maju zle, lebo porovnavaju s ruskym rajom - s najlepsim, vysnenym, imaginarnym
"podla vsetkeho" su tvoje spekulacie. aj ty si si myslel, ze kto pride a realita bola ina - takze sam uznavas, ze nevies hodnotit
podla 1 pripadu nesud..
trosku sa opri o statistiky, nepozeraj filmy..
porovnaj priemerne mzdy, dostupnost tovarov, pracovne prilezitosti, obciansku vybavenost, ferovost a slobodu v zivote.. A HLAVNE TU NIE JE VOJNA
STACI?
Vrany nechodia na h...
To maju len rusacikovia pomylene :)
Neboj sa, stale sa budes mat daleko lepsie ako priemerny rus
Stale existuje priepastny rozdiel medzi kultivovanostou zapadneho vs ruskeho pristupu k zivotu, hodnotam, slusnosti..
Vyvrat toto..
(Napr ze rusi nesuhlasia so zabijanim v byvalom bratskom state..)
Kazda zena je slabsia ako kazdy muz?
Vie plnit aj zena vojenske aktivity (napr strielat zo zbrane)?
Ak su zeny v armade, mozu mat reprezentantku v tej vystavnej skrini?
Mozno ta zena je celkovo lepsi vojak ako priemerny muz, vynika v niecom inom ako surove zapasenie.
Kto chce dnes surovo zabijat?
Armada ma branit, snad krvilacne vojny su sen poslednych primitivov.
(armada ma fungovat, akoze pritomnost zeny ju nutne musi degradovat? Ak chce branit vlast a ma vojenske schopnosti.. moze sa uplatnit.. kasli na predsudky.. )
ked chce, nech je
dolezity je vysledok - mozno aj zena vie zavesit taku, ze spadnes. nemusi ta zvalit svojou vahou :)
A teraz ruski bolsevici daju ake video? Ze umreme na vysoke teploty bez ruskej klimatizacie?
.. leto uz ide, ponahlajte sa s vyrobou videa..
Odporúčame