ty co si za totalistu? akoze budeme nutit cele obyvatelstvo ucastnit sa vojenskych cviceni?
ako sme behali v maskach za totaca a hadzali granatmi? asi sa ti cnie.
obrana statu sa da robit bez vymyvania mozgov
ty co si za totalistu? akoze budeme nutit cele obyvatelstvo ucastnit sa vojenskych cviceni?
ako sme behali v maskach za totaca a hadzali granatmi? asi sa ti cnie.
obrana statu sa da robit bez vymyvania mozgov
rusko zavedie v školách kurz základnej vojenskej prípravy..
.. historia sa opakuje, stat prikazuje vlastenectvo.. kde to skonci? na obranu vlasti, dostane dieta pri narodeni granat na nozisku?.. samopal do kazdej rodiny?
namísto jména dostals’ na zápěstí číslo,
namísto matky hudbu z reproduktorů
namísto jména dostals’ na zápěstí číslo,
namísto matky hudbu z reproduktorů
je to ucel.. spravanie fica voci prezidentke
fico sa vedel - opozicne - ale aj slusne spravat. teraz uz hlada zachranu v specifickych volicskych skupinach - vlnu nespokojnosti, vlnu osocovania. sam ma toho dost na rovasi (a podstatnych veci..)
potom tu mame aj ukajacov, ako je blaha, ten to robi kvoli osobnej povahe.
kazdy si vybera, do akeho sveta chce patrit.. fico si uz vybral..
za najvyssou umrtnostou v rusku je
- alkohol
- putin
ktory je prvy?
bude ustup trvat dlhsie ako 3 dni?
zacala specialna ustupova operacia
radsej utiekli do usa, lebo do ruska nechceli
vyvrazdit vsetkych clenov naistickeho nemecka sa nedalo
tito ludia neskor robili vojensku pracu, ci uz pre usa, alebo pre sovietsky zvaz
A co Macka proruski trolli nemaju radi? Ved to je menovec (ruskeho) medveda.
Podla Moskvy je to tak. Ale iba podla Moskvy..
* datum ma byt 12.10.2022..
treba brat dlhsi interval pre poronanie, zohladnovat prostredie - spotrebna dan, dotacie, regulacie.. + trh
https://euenergy.live/country.php?a2=DE
https://euenergy.live/country.php?a2=SK
12.10.2020 bola cena v DE aj SK priblizne rovnaka = 282.54 vs 284.81
teraz vyzera, ze nemci klesaju s cenami
.. pozitivna reakcia trhu na nemecky strop na ceny energii?
Slovalco muselo tahat bez rezervy uz dlho
mat strategicky vstupny prostriedok do vyroby - a to energia pre nich bola - a nenakupovat ho v predstihu, je elementarna chyba
asi nebolo za co, vyrabalo sa z minimalnej rezervy. niekto to tam uz davnejsie pokaslal. a nikto to nevedel opravit..
strucnejsie odpovede snad v rozhovore pravdy neboli.
je to jeho styl vecne? - alebo nezaujem o dlhy rozhovor? - alebo nepovedat, co nemusi a nechce? - alebo nebolo o com debatovat?
teda energeticku krizu zvladaju, veria svojim produktom, investuju a bude zisk (mozno aj slusny).
ako je mozne, ze su konkurencie schopni - verzus azia, usa .. - deklaruju bez statnej pomoci - a napr. take Slovalco nie je?
urgentne
desanitovat = aby prestali kradnut kupelnove vybavenie
darceky dostavam aj za nakupovanie potravin. tam to hradi retazec, aby som sa vratil spat. (ten to moze preniest na nakupne ceny vyrobcom, ale o tom potom..)
Smernica 2003/33/ES o reklame a sponzorstve tabakových výrobkov
u tabakovych vyrobkov robia kampane vyrobcovia/distributori. ucel ten isty - aby si udrzali klientelu resp. vyhodu pred (tabakovou) konkurenciou. obchadzaju smernicu, ako sa da..
stat - inkasuje dane, ale chce redukovat vydavky na zdravotnu starostlivost
tvrdy zakaz nemusi byt riesenie. (vid historia - prohibicia)
edukacnu kampan stat robi aj na krabickach - kanalom, kt. su dotknuti spotrebitelia tabakovych vyrobkov (obcas bola aj celo populacna reklama)
tu by mohol este stat zakazat darcekove akcie predajcom/vyrobcom tabakovych vyrobkov
.. ale treba dodat, ze za kupu / uzivanie nesie zodpovednost aj zakaznik
.. tam treba najst rovnovahu, co je sloboda zakaznika / verejny zaujem / sloboda podnikania
kde je ta spravna?
a co, to by ste nekricali, ze neexistuje sloboda?
ked vypnu trolsky rusky ucet, tak sa zrutil internet.
skor takto.. ked povie putin, aj zem bude plocha
pre ruskych trollov
kludne aj hambim
podstata je ta ista a tebe to nepomoze :D
mozes si pismenko zaramovat
tak uz ochutnali vsetko.. takmer vsetko
kedy zjedia putina?
to by bol iny gurmansky meisterstuck
Odporúčame