Svietili ste petrolejom?
A to ste mali dreveny satelit a do mobilu tiez liali petrolej?
Svietili ste petrolejom?
A to ste mali dreveny satelit a do mobilu tiez liali petrolej?
Příště budeme chytřejší, staroušku!
Já to tedy beru, šéfe...!
Zítra to roztočíme, drahoušku...
Co je doma, to se počítá, pánové
Vrchni, prchni..
...
Ako je mozne, ze vtedy male Jednoty dokazali uspokojit zakaznikov, ked teraz velke retazce praskaju vo svikoch?
To ludia vtedy nejedli?
Idem si pozriet nejaku ceskoslovensku komediu.
Vtedy sa tocili filmy s putavym dejom, bez efektov.
Ktovie, preco tolko filmov bolo o kriminalnikoch a podvodnikoch?
Bolo to skvele. Clovek pri pozerani zapadnych reklam mal preco zit :)
No ukradni od ruskeho muzika este viac. To sa neda. Ved oligarchovia ho uz vykradli.
No vidis, EU je teraz take velke Ceskoslovensko.
Sprechen Sie Deutsch?
A preto je pohodlnejsie ostat pri rodicoch :)
dnes doba viacej praje tym, ktori dlhodobo vedia zarabat.
Vtedy lacne byvanie, povinnost pracovat a viera, ze budes dostatocne vykonny
Chcem mat 20 po komunizme a pred covidom :) mozem cestovat takmer kamkolvek, kde aj objavitelia mali problem a mam zdrovatnu starostlivost
viem, co ti vadi.. tok penazi.. lenze uspech ide od osob, kt vedia riadit, inovovat, drzat krok s konkurenciou. Nestaci rozdelit akcie.. a mysliet si, ze vsetko pojde samo.. dat viacero klucovych profesii dokopy. Niekedy staci jednotlivec vizionar.
Taki ludia sa vedia presadit hocikde hocikedy.
Ze ty z toho nemas ako spodna vrstva pyramidy..
Nechcem kritizovat, len si uvedom, ze taki ludia u nas vo velkom nie su.. vid vysledok privatizacii..
Vsak otvor si fabriku a predavaj do indie, ciny, ruska
A maj sa ako osipana v zite.. Alebo vyrabaj sam.. co ti brani?
Musel by si mat uzavraty trh, lebo v otvorenom by si nebol rentabilny, resp tvoju kvalitu by nikto nekupil.
Vsimni si, kolko pracuju cinania a za aku mzdu. Kludne mozes aj ty..
Putin uvrhol rusko do doby temna.
Ci vyhraju alebo prehraju, vytvoril novu zeleznu oponu.
Rehabilitacia bude pomala - po putinovej smrti - mozno.
Naco rusi robili taku publicitu, ta komedia so surovkinom?
Akoze aby vyzerali hrdi?
Ked ten surovy brav prijal rozkaz ako najdolezitejsiu spravu v zivote?
"Utekame podla rozkazu, vykoname!"
politika do hrackarstva nepatri
preco otravuju, ked ide zakaznik na ich web kupit hracku?
dobre vediet, uz od nich nekupim
v klube, v ktorom ho nikto nechce, by si mohol pripadat menejcenne..
a mozno by mu niekto upravil aj frizuru po ceste
je odpisany, nema zmysel, aby tam isiel
niektore udalosti su predurcene alebo vysoko pravdepodobne
nasa mysel je zmietana vyformovanymi predstavami pochadzajucich z povrchneho vnimania
pre niekoho muz, pre niekoho Boh
kto vie oddelit nebo od pekla
..ked obe su v kazdom atome
maximalne sa chceli branit proti ruskym hulvatom
haha
urcite s tebou suhlasi cele slovensko
skor teba by trebalo izolovat.
ty co si za totalistu? akoze budeme nutit cele obyvatelstvo ucastnit sa vojenskych cviceni?
ako sme behali v maskach za totaca a hadzali granatmi? asi sa ti cnie.
obrana statu sa da robit bez vymyvania mozgov
rusko zavedie v školách kurz základnej vojenskej prípravy..
.. historia sa opakuje, stat prikazuje vlastenectvo.. kde to skonci? na obranu vlasti, dostane dieta pri narodeni granat na nozisku?.. samopal do kazdej rodiny?
namísto jména dostals’ na zápěstí číslo,
namísto matky hudbu z reproduktorů
namísto jména dostals’ na zápěstí číslo,
namísto matky hudbu z reproduktorů
Odporúčame