NATO zabezpečuje väčšiu bezpečnosť?
>> Poloz si teoreticku otazku. Napadol by putin Ukrajinu, keby bola clen NATO?
NATO zabezpecuje bezpecnost.
NATO nezabezpecuje rozvoj a podporu diktatorskych rezimov.
NATO zabezpečuje väčšiu bezpečnosť?
>> Poloz si teoreticku otazku. Napadol by putin Ukrajinu, keby bola clen NATO?
NATO zabezpecuje bezpecnost.
NATO nezabezpecuje rozvoj a podporu diktatorskych rezimov.
Podla kremla to zastrelenie nebude samovrazda, ale snaha zapadu vyvolat 3sv :)
Tak si to zopakujme, dedo.. Rusi napadli ukrajinu, masivne ju ostreluju raketami.
Rakety dopadli do ineho statu. Vysetruju sa okolnosti.
Rusi tvrdia, ze to vysetrovanie je snaha zapadu o sv vojnu.
Rusi absolutne spustili masivne pouzivanie vojenskych prostriedkov a nesu zodpovednost.
Jasne dedo, aj ukrajinu nenapadli
Rusi hovoria o sv vojne
chudacikovia rusi.. vsetci ich nutia k svetovej vojne
.. ale oni rusi nemaju problem rincat so zbranami na ukrajine.. to akosi nesedi..
ked raketa leti, neda sa za nou vystrelit dalsia?
je to uplne v poriadku. ruske hospodarstvo pocita s vyrobou 1457 automobilov lada..
asi nemas kapacitu to vysvetlit :)
preco nie?
co si tam bol?
skodoradost.. ale uz im lepi.. ruska raketa zacala odvetu voci rusku .. rozklad ruska
ti rusi su riadne namysleni..
v duchu
"my, keby sme zautocili, nezostal by mastny flak.."
"mohla to byt demonstracia nasej velikanskej sily, ale my sme ti dobri, neurobili sme to.."
zase si zenu vodu na mlyv v moskve?
zasiahla raketa polsko, ci nie?? vysetruje sa to??
zatial su predbezne zavery, ze sa vina rusom priamo nepripisuje.. co ti rusi taraju..
RAKETA POLSKO ZASIAHLA - nech to pochopia v moskve a cakaju
Este by sa mohol zatulat rusky bombarder do nato priestoru.. ako obvykle..
A) system bol primitivne navrhnuty
B) funkcia bola istena viacerymi vrstvami a vsetky zlyhali
C) zlyhal klucovy hw
... kazdy komponent ma pravdepodobnost spolahlivosti. Pravdepodobnost chyby by mala byt navrhnuta na prakticky nemozna.
.. u hw sa moze stat vazna chyba.. praskne lanko, zlomi sa rameno, zasekne sa mechanizmus, .. tam redundancia nie je casto prakticky mozna (mat zalozne hw mechanizmy, detekovat chybu a nahradit funkciu)
V kazdom pripade musia zapracovat.. chyba alebo nefungoval automaticky emergency stop
kludne by sa nasli ludia, ktori by sa chceli branit. a ani "dohoda" by nemusela znamenat koniec..
pokial by nas dlhodobo drazdili, emocie v ludoch by stupali..
a rusko-ukrajinske drazdenie prebieha dlho.. niekto to vyhodnoti ako potrebu uteku, niekto ako nenavist voci agresii a potrebu obrany..
urcite sa ti stalo, ze ti niekto ublizil a ty si bola nahnevana.. s takym clovekom si sa nedokazala dohodnut..
pocit nespravodlivosti dokaze vela..
naladu spolocnosti by definovali okolnosti, populacne dopady, vyvoj situacie v case, nazory verejnych osobnosti..
spomenul som si na gabcika.. aj slovaci dokazu byt odvazni.
Vies co, ani patent na zdravy rozum neexistuje
Zalezi, co robi ten diktator.. obyvatelstvu, okolitym statom.. kto ma pravo si priclenit moc nad ludmi na cely svoj zivot? Zijeme v stredoveku?
myslis si, ze ti tvoji ruski bolsevici maju viacej rozumu ako zapad?
zato diktator sadam husajn bol priam anjel..
ja som nezacal :) poziadaj toho horneho pana :)
Odporúčame