Nemusia. Staci, ze to vyrobia Rusi, oni nepriamo financuju obe strany :D
Nemusia. Staci, ze to vyrobia Rusi, oni nepriamo financuju obe strany :D
Nepamatas si, kolko chodili za putinom z EU? Kolko volali, naliehali? Nic sa nezmenilo a este ich rusi zosmiesnili.
Vsak Lavrov povedal dovod - Koniec bezohledného kurzu naprosté americké dominance ve světě.
Ci si mal iny na mysli?
Ti rusi by nemali chodit do tych chodieb, lebo na nich vyskoci nieco skarede.
ten Lavrov vzdy rozosmeje.
vsetky tie konjunkcie dokopy:
ukončení bezohledného kurzu naprosté americké dominance ve světě. staci, aby nastala jedna zmena.
1) mozno bude dalej, ale nie bezohladna
2) mozno bude dalej, ale nie naprosta
3) mozno bude dalej, ale v urcitych geooblastiach
takze sudruh lavrov ma pravdu, ak rusko obsadi a udrzi ukrajinu - tam uz nebude americka dominancia.
inak nepovedal nic.
lahko citatelna ruska propaganda..
nezávisle ze dvou ruských novinářských zdrojů = haha, akoby si sa pytal nastrcenych tetusiek predavaciek
bojují jen kvůli tomu, že mají strach z Rusů = niekto si potreboval dodat sebavedomie, a rozprava za druheho, co sa mu hodi..
A kolko vozidiel akoze zostrelili? Jedno? Vsetky?
A co ked nezostrelili?
Ziadne dokazy, podrobnosti, len slepa viera ruskych trolov v putinovu predstavu.
Vsak nijaku. Raz kupis a nemusis nic investovat. Tak to v armade chodi. Taka s300 vydrzi este 200 rokov. Alebo nam staci papierova maketa.
lebo ho nechceme naspat
nas s300 tazko servisovatelny, zivotnost u konca
dostaneme zabezpecenie od inych a zlavu na vlastny moderny system
lol, mne sa zda, ze tebe to akosi vadi.
fotka sa vola Cakanie na zbabeleho Vladimira
Putin by stretnutim so Zelenskym dal najavo, ze prehral
To by jeho ego nezvladlo, radsej bude utocit a zabijat dalsi rok
naprv ze toto je takto, potom, ze netreba - tym ruskym trolom sa neda rozumiet.
cize od poctu zavisi obsah. dobreeee .. skoro ako tie ruske propagandisticke weby
vsak to zdokumentuj a odovzdaj do osn
bojuj za to FAKTAMI
frantisek hovori o laske k bliznemu. kiril o vlade.
co si hovoril o tych vreciach s drogami? mas s tym skusenosti?
a co teraz? burcujuci zeleni muzici z kremla boli po osem rokov v poriadku?
tak to je dovod podla teba na invaziu a vrazdenie, nepodlozene, nezdokumentovane jedna babka povedala.
co by sa unuval, ma zahojene na dalsie styri roky. radsej bude skupovat narodne pamiatky s uhorskou historiou v okolitych "koloniach".
tazko hladat humanitu u tohto cloveka.
Odporúčame