maju velke rusko, ale nekonecne ego
maju velke rusko, ale nekonecne ego
Nadu suverenitu zabezpecuje najma clenstvo v NATO a ochota spojencov branit nas
Nie nejakych par rozpadajucich sa rakiet - to je taka sladka idylka brnkajuca na city, zneuzivana opoziciou
ked ide fico a nackovia odvolavat, znamena to, ze to bolo spravne. lepsie PR neexistuje.
dotycny na to reagoval skor, ako ho videl. mohol si to dat do toho isteho
chcel si chvilku napatia, je z toho debata na pol strany
tiez mozem nieco o tebe tvrdit, co nie je pravda, a urazis sa.
berem jeho vtip, len bez uvedenia, ze to je vtip, to je klamstvo a provokacia.
musime zvolit danka a ficka, aby nam toto vyzehlili. len osi sa dokazu strcit tak hlboko. a ani sa im nezdviha zaludok.
(irony on)
najlacnejsie je nemat armadu. .. co teraz? tie systemy su stare, armadu treba obnovovat.. zaplatili by sme za iny aj tak.
naozaj chapeme vsetci, ze to je aj konflikt nato vs rusko. a co teraz?
to uz je naozaj stary system. nebavime sa o len kope zeleza.
.. vsak neboj, vsetci chapu, ze posilnovanie vychodneho kridla nato je obrana pre vsetkych, dostaneme za to nieco.. minimalne dobre podmienky a pomoc
my sa hlavne budeme mat, ked sa putin nerozsiri na ukrajinu
(ps. tie ruske by tiez nemuseli vystrelit. nie je to iste.)
tak ale na chemiu s putinom to nema. tam lietaju srdiecka
taky stary 30 rocny by sme mohli dostat.
to by bolo fer, ze? :D ci by si rad hned novy?
ty sa hadas, ze to nie je B.
na dokaz pouzivas definiciu A, ktora neneguje vyznam B.
prakticky - mozno dostaneme zlavu na patrioty, mozno tu budu spojenci dlhsie s obranou, zvacsi sa nam reputacia, moznosti je vela. su to stare stroty.
ved nevies citat. darovat je nieco dat bez pozadovanej priamej nahrady. pise sa tam nieco, ze dar nemoze byt investicia?
moze to byt investicia, pretoze sa dopad skusku napr. prejavi na vyvoji situacii, ktora sa ti hodi.
chces sa hadat o slovicko?
Investícia je čiastka alebo objekt, ktorý je predmetom zisku.
Zisk nemusi mat len financnu podobu, ty trulo.
naco to mat v garazi, ked sa to rozpadne..
radsej to investovat na prakticke vyuzitie.
toto je investicia aj do nasej slobody!
ups, v kremli im stisknu polky, ze neposluchame
Odporúčame