to mas akesi popletene
co by sa unuval, ma zahojene na dalsie styri roky. radsej bude skupovat narodne pamiatky s uhorskou historiou v okolitych "koloniach".
tazko hladat humanitu u tohto cloveka.
patriarcha Kirill vyhlasuje kriziacku vypravu. sup-sup rusi, zomknite sa okolo putina. BOH SI TO ZIADA!
cisty stredovek..
nech sa stara o vieru, ocistu duse. nie o prepojenie vlady, cirkvi a masy ludi.
najhorsi skonci v pekle.
asi si to rusi praju. co s takymi ..
nech sa furt nevyhovaraju na ameriku a svoju neschopnost.
podla nich ak nebude po nich, nevyjde ani slnko rano! zadrzia ho na vychode.
menej cholesterolu, huraa!
ked ta treska preplava k britskym ostrovom, svacnete ju tam. :)
reportovat musia veleniu armady SR
maju SK pridelenca priamo na mieste
vyzradit pohyb armadnych zloziek je protistatny akt, ako to urobil fico bez suhlasu vlady
putin - zaslanim svojich stihaciek
dost casto sa im stava, ze prekrocia hranice..
a co na to ten rusky agent fico? kruti hlavou aj s tou bradavicou?
a ktory bod, okrem toho, ze vie rozpravat, je konstruktivny?
ze sa teraz pokak.me, lebo nam chyba hrdzavy srot?
nemas fotky zo spalne putina? alebo aspon toho jeho zamku?
:D
ten "ulomok" vyzera, akoby vysiel priam z tovarne. nafoteny v atelieri. tomu fakt veris?
nech ukazu video priamo z miesta.
podla mna este nedospel. trucovite dieta. rad prirovnava zahranicne krajiny (eu, nas, usa..) k fiktivnym postavam, napr. z knihy dzungli. cita rozpravky pred spanim a nedokazal sa odosobnit od detskeho veku..
tak kde su dokazy?
realne vypovede, zaistene tela, zbrane
rusi to tam podporovali zelenymi muzikmi, obe strany sa tlkli, rusi mali zaujem na eskalacii
nemas, kto by ju rozumne servisoval
s400, s500 = novsie typy
.. nezakladaj strach na hypotezach. pracuje sa na dlhodobejsej strategii. nenechaju nas len tak, utok na nas by ohrozil ich samotnych. aj keby sme mali 4 vlastne systemy, komplexna NATO pomoc je dolezitejsia. za to, ze sme pomohli UA, budu ochotni nam viac pomoct. (naco tu asi bol minister obrany usa.. ? nad mu dal podmienku nasej obranyschopnosti.)
ad2. technika starne
ad3. rusko si brusi zuby na okolite staty, sme pre rusko nepriatel. oni maju servisovat?
preco netlacil putin na vyslanie medzinarodnej komisie do tychto oblasti?
ved presne, zacni u rusov, ti utocia. preco nie je primerie?
sice mas staru skodovku, ale nemas, kto by ju opravoval. (analogia ruskeho servisu, mozno ukrajinskeho)
ked chces ist na dlhsiu trasu, musis si zavolat suseda. (analogia konfliktu, vojensky konflikt nezvladneme sami, ani nasa stara s300).
najdolezitejsie, pre teba, ak sa niekde budes chciet dostat je, ze ti pomoze sused. (analogia pomoci, ktoru dotavame)
co su to za vyplody fantazie.
diskutovat o nazore je jedna vec a zabijat ludi druha vec.
ujasnite si, ake hodnoty mate, podme sa bavit o nich.
nie, nebol dovod na vpad do celej ukrajiny, s cielom elminovat narod. su to vyhovorky.
Odporúčame