diktatorske rezimy sa musia skryvat za nejaku filozofiu, najlepsie o rozdiele cloveka.. v rusku uz komunizmus nevysiel, teraz je to filozofia o nacizme. obrana svetoveho mieru ostala. :D
diktatorske rezimy sa musia skryvat za nejaku filozofiu, najlepsie o rozdiele cloveka.. v rusku uz komunizmus nevysiel, teraz je to filozofia o nacizme. obrana svetoveho mieru ostala. :D
nespamuj, kto to ma citat
nevies vyjadrit myslienku par vetami?
copy paste only?
nepripadas si trapne touto argumentaciou, vsuvat kapitulaciu ludom, ktori brania vlastnu krajinu pred okupantami?
vsak ked zaklepu neprisposobivi obcania na tvoje dvere, aby si sa vystahoval, "urcite" posuchnes.
lepsi argument nemas? niektori su v armade, dalsi v mestach cakaju okupantov :D
fakt: ruska armada nezverejnuje vsetky straty, nepopisuje problemy
fakt: ruska armada verbuje kadyrovcov, bielorusov, syrcanov k bojom na ukrajine
nevie si poradit sama. ruska armada musi mat velke straty, ak sa uchyluje k takemuto sposobu doplnania
snad sudruhovia nechcu tvrdit, ze si neverili, ze verbovanie z inych statov bolo planovanie
nemyl si to. hitler to bral ako rasovy rozdiel.
tu sa jedna o spravanie rusov.
ak tomuto veris, tvoj zivot je, s prepacenim, zbytocny.. never hlupostiam, nemarni cas
.. co nie je nahoda.. v rusku sa pije
ako opity, vracajuci sa domov, nevie, ktore dvere
a to vymyslel sam prezident putin? :D
je to vysledok ruskej propagandy, ktora nalieva peniaze do obsadenych oblasti, aby vyvolala dojem, ze po novom je to lepsie.
na ukor toho chatra rusko vnutri.
pri ludoch ako si ty, urcite
neveria ani sami sebe, nevedia nic urobit
kydaju na inych
mas pomylene svetove strany.
v rusku su extremisti - putin, poradcovia, ministri.. snazia sa obnovit vplyv sovietskeho zvazu, bez ohladu na slobodu, humannost, demokraciu, ludi, narody,
treba povedat jasne nie. izolovat extremizmus.
diktatorstvo rusku skodi. bohuzial, rusky narod formovany bolsevizmom nevie efektivne fungovat s demokraciou. nie su to len prazdne slova, ale vysledok zivotnej urovne, zatykanie ludi, vyvolena oligarchia
na ukor vsetkych ostatnych, atd.
putin prirovnava ukrajincov k nacistom. mnohi ruski ludia tomu propagandisticky veria. ironia je, ze vacsina sveta - demokraticka - vidi znaky nacizmu prave v rusku.
putin nema rozum.
aj v tv serialoch vedia vymysliet lepsi scenar pre ludstvo.
mal by sa inspirovat a prestat zabijat
asi pozera len rusku tv plnu bolsevikov, revolucii a zabijania..
Spytaj sa Putina. Ale never mu ani slovo.
na oplatku posle putin svojho ministra sojgu na mars.
inde uz totiz nema kde ist.
C Oportunista bez ludskych hodnot. Nevadi mu utrpenie ludi. Vadi mu uspech inych. Nadseny konspiraciami. Chce podnecovat a zviest sa na negativnych spolocenskych naladach.
Jedni chcu branit a druhi utocit.
Jedni su dobrovolnici a druhi plateni.
Odporúčame