su zmrazene.
kym sa rusko denacifikuje?
kludne aj na vecnost?
alebo vojnove reparacie?
su zmrazene.
kym sa rusko denacifikuje?
kludne aj na vecnost?
alebo vojnove reparacie?
skor sa tesia ruski troli, aki su rusi hrdinovia
aby umrel - nic ine nevedia. :(
uz ide Rozkosmos na mesiac, mars? aspon psika polat by mohli
si fandi ten Rozkosmos. len oni..
rusi maju velke straty, preto vymyslaju nasadenie syrskych bojovnikov
su podstatne 2 otazky
- veris, ze nato bude tolerovat agresiu?
- veris, ze rusi si to chcu vyskusat?
pozri, niekto tu spochybnuje schopnosti nato reagovat a argumentuje ruskymi bajkami
uz zacinas druhu, tretiu myslienku, sa mi nechce
ruske bajky - najvacsi zolik
ake hrdinske reci.
hadaj, kto ma vacsiu vojensku silu? nato vs rusko? myslis, ze obyvatelia nato krajin by nemali dost motivacie, ak by na nich zacal rus s strielat?
(po tom, co predvadza ruska armada na ukrajine sa musi putin dost hambit a aj potit.)
nic osobne, ale asi preto, ze mas zmyslanie ako rusky troll..
party trollov: na konci party vyskoci putin z tanku (s cervenou hviezdou na holej hrudi)
aj ty by si mal patrit do nejakeho thinktanku
ako sa to nazyva v sovietskom zvaze?
putinolizac?
ty tomu nerozumies. nevidis, co sa deje v realite. oddovodnujes nejakym pojmom zlyhanie ruskej armady.
a este element nespokojnosti.
nemci - reparacie
rusi - nizka zivotna uroven
filozofia je zarodok, nespokojnost vlaha.
vtedy sa externy nepriatel vytvara jednoducho.
vzdy je na vine ten druhy, nie my..
v tvojom pripade je to negacia. u teba je cudak normalny clovek.
:D
ti ludia tuzia/tuzili po lepsom zivote. tak to nazamlhuj, ze im to je jedno.
stale je to spam. a vdaka za pochvalu.
povrchne napisane, vela spornych bodov. konspiracne znaky.
nech da linku, nedava 7 x 1000 znakov do diskusie. aspon sa dozvieme zdroj.
Odporúčame