Jednoduchy. Nahuckalo ju USA/Nato, aby napadla Rusko. A ako zamienku chcela zautocit na najvernejšieho spojenca Bielorusko. Rusko by sa vsak nedalo vyprovokovat a chranilo by sv. mier. Banderovci by sa nakoniec zlikvidovali aj s USA sami.
Chcel som ti spravit radost, ale uznavam, ze na kreativitu ruskych trollov sa nechytam.


